پاستیل

پاستیل

نسخه ۱.۵.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

دنیای پاستیل


مشخصات


همه‌ی کسب و کارها با افزایش تعداد پرسنلشان، برای مدیریت و کنترل ترددها، هم چنین نظارت بر منابع انسانی خود نیاز به دستگاه‌ها و گیت‌های حضوروغیاب دارند. نکته‌ی اول اینکه ممکن است تهیه و نصب این دستگاه‌ها برای همه‌ی سازمان‌ها مقرون به صرفه نباشد. به خصوص اگر دارای دفاتر و شعبه‌های متعددی باشند. چنین کسب و کارهایی برای نظارت دقیق روی همه چیز باید برای چند مکان و شعبه‌های مختلف خود دستگاه‌ها و گیت‌های تردد تهیه کنند که برایشان بسیار پرهزینه است.


از طرفی سازمان‌هایی را تصور کنید که به دلیل گستردگی و وسعت محل کار خود تنها یک ورودی ندارند و در صورتی که ترددها تنها از یک مکان انجام شود وقت پرت بالایی را برای کارمندان شان به بار می‌آورد.


دغدغه‌ی دیگری که برای برخی شرکت‌ها می‌توان گفت؛ عدم توانایی در کنترل و نظارت صحیح روی ماموریت های ساعتی و روزانه است. به این ترتیب زمانی که ماموریتی برای پرسنل تعریف می‌شود امکان نظارت بر زمان رسیدن به مکان مورد نظر، هم چنین زمان اتمام ماموریت و در مجموع اطمینان از انجام آن برای شرکت‌ها وجود ندارد.


برای رفع این مشکلات و نیز جهت کاهش هزینه‌ها و کنترل هوشمندانه روی ترددها، کسرا راهکاری را ارائه کرده است که نرم افزار پاستیل نام دارد.


روش کار با نرم افزار پاستیل دارای دو نسخه‌ی اندروید و ios نصب میباشد؛ بسیار آسان است. کافی است موقعیت‌های مختلف ورود و خروج را روی نرم افزار تعریف کنید و پرسنل شما لوکیشن تلفن همراه خود را روشن کنند.


به این ترتیب به محض ورود کارمند در محدوده‌های تعریف شده، ورود ثبت شده و با خارج شدن از محدوده‌ی مورد نظر خروج فرد در نرم‌افزار ثبت می‌گردد.


 با این نرم افزار که هزینه‌ای بسیار کمتر از نصب دستگاه و گیت‌های تردد دارد به راحتی می‌توان همه‌ی رفت و آمد ها را با ابزاری کاملا مقرون به صرفه کنترل کرد.


مزیت‌های نرم افزار پاستیل برای کسب و کارها


- دیگر نیازی به صرف هزینه برای خرید دستگاه تردد نیست.


- نصب این نرم افزار بسیار مقرون به صرفه بوده و کاملا توجیه اقتصادی دارد.


- به محض ورود و خروج فرد در موقعیت سازمان ورود و خروج وی با دقتی فوق‌العاده ثبت می‌شود.


- با این نرم افزار برای ثبت ترددها نیازی به مراجعه پرسنل به دستگاه حضوروغیاب نیست (این مزیت برای شرکت‌های چند شعبه و نیز سازمان‌های بزرگ بسیار کاربردی است).


- سازمان‌های چند شعبه می‌توانند چندین موقعیت مکانی مختلف را بی‌هیچ محدودیتی تعریف کنند.


- کسب و کارها می‌توانند از انجام ماموریت های مختلف خود اطمینان حاصل پیدا کنند. به این ترتیب که لوکیشن مکان‌های مختلف را در نرم افزار پاستیل تعریف کرده و حضور افراد به محل مورد نظر کنترل نمایند.


- نرم افزار پاستیل دارای دو نسخه‌ی اندرید و ios است.

logo-enamad logo-samandehi