مپسی
+۱ هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

مپ سی


 نرم‌ افزار  درخواست  تاکسی آنلاین در ایران 


فعال در بیشتری از شهر های ایران 


اپلیکیشن مسافر :


    مشتریان با نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه خود می توانند به راحتی ثبت نام کرده و تمامی راننده های اطراف خود را ببینند. صحت شماره موبایل مسافران با استفاده از ارسال پیامک فعالسازی بطور خودکار بررسی می شود. مسافر ابتدا مبداء و سپس مقصد سفر خود را بر روی نقشه انتخاب می کند. نرم افزار امکان جستجوی صوتی را در اختیار وی قرار می دهد بطوریکه مسافر به راحتی می تواند مبداء یا مقصد خود را بگوید که نرم افزار تشخیص صوتی داده و به سرعت نقطه مورد نظر را روی نقشه نشان می دهد. همچنین مسافر می تواند آدرس های منتخب خود را یکبار انتخاب و ذخیره کند (و در صورت نیاز متن آنها را ویرایش کند) و در دفعات بعد به سرعت از آنها استفاده کند. 


    پس از تعیین مبداء و مقصد مسافر می تواند درصورت نیاز مقصد دوم نیز انتخاب کند و / یا زمان تقریبی توقف و رفت و برگشت بودن سفر خود را تعیین کند. نرم افزار به سرعت با توجه به نرخ های تعیین شده در مرکز مبلغ تخمینی سفر مسافر را محاسبه و نمایش می دهد. در نهایت با تایید نهایی توسط مسافر ، نرم افزار نزدیکترین راننده را انتخاب و برای سرویس دهی اعزام می کند. 


    پس از اعزام راننده ، مسافر می توان لحظه به لحظه راننده و موقعیت مبداء و مقصد را ببیند. نرم افزار مسافر همچنین مسیر حرکت راننده برای رسیدن به مبداء یا مقصد و همچنین فاصله زمانی و کیلومتری راننده از وی را نمایش می دهد (زمان انتظار برای رسیدن راننده). در طول سفر ،
پس از اتمام سرویس توسط راننده ، مسافر می تواند نظر خود را درباره سفر و راننده وارد کرده و به راننده امتیاز دهد که در مرکز ثبت می شود و توسط مدیران قابل گزارشگیری و بررسی است. همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی ، مسافر می تواند گزینه پشتیبانی را انتخاب و نیاز خود را وارد کند که بلافاصله در مرکز ثبت و در اختیار مدیران قرار می گیرد. با استفاده از دکمه پشتیبانی تلفنی ، مسافر تنها با فشار یک دکمه می تواند با پشتیبانی تماس بگیرد.


    درصورتیکه مسافر اینترنت نداشته باشد باز هم نرم افزار قابل استفاده است. با اجرای نرم افزار درصورت عدم اتصال به اینترنت ، گزینه سرویس گیری تلفنی باز می شود که با انتخاب آن بطور خودکار با مرکز تماس گرفته می شود و مسافر می تواند بصورت تلفنی سرویس بگیرد.


    نرم افزار مسافر گزارش کاملی از آخرین سرویس های انجام شده را نمایش می دهد. مسافر می تواند در تلفن همراه خود گزارش کامل سفرهای قبلی خود را بهمراه جزئیات ببیند. همچنین گزارش دیگری وجود دارد که تمامی پرداخت ها و موجودی حساب مسافر را نمایش می دهد و مسافر می تواند پرداخت های خود را با جزئیات بررسی کند. همچنین مسافر می تواند با انتخاب یک گزینه به راحتی نرم افزار از طرق پیامک ، تلگرام ، فیس بوک و غیره به دوستان خود معرفی کند.

نظرات کاربران

مهناز
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
من کاشمر و خلیل اباد از ۱۸۳۶ کار میکنم خیلی عالی
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۰۹/۱۱
کار نمی کنه یا هیچ وقت تاکسی نداره
سید
۱۳۹۷/۰۶/۲۷
سلام پس چرا تاکسی داخل اهواز نداره درسته قیمت خوبه ولی تاکسی نیست
امیر حسین
۱۳۹۷/۰۴/۱۰
بدرد نمیخورد
مظخرفه دان نکنید
۱۳۹۶/۱۲/۲۲
خیلی گرونه 😑👎👎👎
بی نام
۱۴۰۰/۰۷/۰۲
اصلا بدرد نخورد نمیاره بالا مقصد و مبدأ رو.😐😑
محمد
۱۴۰۰/۰۳/۲۱
نقشه را بالا نمیاره
رضائی
۱۴۰۰/۰۳/۰۸
نقشرو نمیاره
احسان
۱۳۹۹/۱۱/۰۸
این مال قروه کردستان هست بقیه شهر ها نداره
وریا فرهادی
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
چرا کد نمیاد؟😐😑
سید محمد
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
برامن‌ که در مشهدم اصلا پیامک کد فعال سازی نمیاد
مهدی
۱۳۹۸/۰۹/۰۱
خیلی خوبه قیمت نرفته بالا
محمد
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
شماره ۱۸۳۶ اضاف شده عالی شده