Instagram dl

Instagram dl

Version 4
Install +20 K
Category Tools
Size 13 MB
Last Update 2021 December 15
Instagram dl

Instagram dl

the environment
Version 4
Install +20 K
Category Tools
Size 13 MB
Last Update 2021 December 15
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

اینستا دانلودر. دانلود از اینستاگرام


بارگیری عکس و فیلم برای اینستاگرام - برنامه inestagram downloader سریعترین و آسانترین بارگیری ویدیو برای بارگیری و ذخیره فیلم است. محافظ ویدیو بهترین برنامه بارگیری فیلم برای افرادی است که دائما در جستجوی بارگیری فیلم ، عکس ، داستان هستند. هر IGTV فیلم را با یک کلیک از هر پروفایل بارگیری و به اشتراک بگذارید. Downloader جدید ویدیو یک برنامه نویسی رایگان و آنلاین است که به شما کمک می کند فیلم ها و داستان ها را با کیفیت HD در موبایل خود بارگیری کنید. می توانید داستان ، عکس ، پست و فیلم های زنده اینستاگرام را به راحتی بارگیری کنید. این ویدئو را به اشتراک بگذارید و دوباره آن را با هشتگ ارسال کنید.


Repost برای اینستاگرام سریع ، آسان برای استفاده ، 100٪ نجات دهنده وضعیت رایگان است


برای بارگیری فیلم ها ، تصاویر ، پست ها و ذخیره داستان هیچ راه مستقیمی در اینستاگرام وجود ندارد ، و همچنین هیچ ویژگی ای برای ارسال مجدد فیلم ها و داستان ها ندارد ، اما برنامه محافظ داستان ما با یک کلیک بارگیری و پخش مجدد ویدیو را به شما پیشنهاد می دهد. داستان ها و فیلم های IG بخش بزرگی از اینستاگرام هستند ، اکنون هرگونه فیلم و داستان را از اینستا بارگیری کرده و آن را با این بارگیری کننده ویدیو به اشتراک بگذارید یا دوباره آن را ارسال کنید. این یک برنامه بارگیری و پخش مجدد فیلم رایگان است.

 

ارسال فیلم ، عکس و داستان


این بهترین برنامه Repost برای اینستا است که باعث می شود وضعیت ، فیلم ها و داستانهای مجدداً در اینستاگرام شما بازنویسی شود. وقتی فیلم ، عکس و داستان جذاب پیدا می کنید و می خواهید مجدداً ارسال کنید ، این برنامه IGTV بهترین انتخاب برای شما و همه است. با استفاده از هشتگ ها ، داستان و فیلم های اینستا را با برنامه repost به سطح بعدی ببرید. این بارگیری کننده جدید ویدیو را نصب کرده و فیلم ها و داستان ها را بارگیری کنید. این نجات دهنده داستان برای اینستاگرام بهترین راه برای بازیابی سریع وضعیت 


برنامه اینستاگرام را باز کنید

URL تصاویر ، داستان ها و فیلم ها را کپی کنید

در برنامه Downloader Video گذشته و با هشتگ و زیرنویس مجدداً آن را دوباره ارسال کنید

بارگیری سریع سریعترین و آسانترین راه برای پخش مجدد فیلم ها است


بارگیری عکس و فیلم برای اینستاگرام - برنامه IG Saver ساده ترین و راحت ترین راه برای صرفه جویی در داستان ها ، فیلم های زنده و تصاویر پس از ذخیره آنها است که حتی می توانید دوباره آن را ذخیره کنید. برنامه IGTV به شما کمک می کند تا عکس های اینستا را به راحتی بارگیری کنید. یک محافظ ویدیوی جدید برای اینستاگرام برای همه آسان است.


ویژگی های بارگیری ویدئو عکس برای اینستاگرام


 IGTV Downloader Video قابل بارگیری و استفاده آسان است


فیلم ، داستان ، پست و وضعیت را مستقیماً از اینستاگرام بارگیری و ذخیره کنید


فیلم ها ، عکس ها و داستان های زنده را در گالری موبایل ذخیره کنید


فیلم های آفلاین را پس از بارگیری تماشا کنید


می توانید فیلم ها را بگیرید و با هشتگ و زیرنویس مجدداً آن را دوباره ارسال کنید.


فیلم ها ، تصاویر و داستان ها را با دوستان خود در هر رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارید.


برای ورود به فیلم و تصاویر نیازی به ورود ندارد


دانلود رایگان فیلم های نامحدود از پست های اینستا در دستگاه های تلفن همراه اندرویدی خود با این بهترین نجات دهنده داستان. فیلم های زنده را به راحتی ذخیره کرده و آنها را دوباره ارسال کنید. آیا می خواهید عکس ، داستان ، وضعیت و فیلم ها را از اینستاگرام بارگیری کنید؟ آیا به دنبال یک بارگیری ویدیوی آسان و کاربر پسند برای اینستا هستید؟ این برنامه بارگیری و دانلود فیلم و داستان فقط برای شما مناسب است. این بارگیری کننده جدید ویدیو را بارگیری کرده و فیلم IGTV و داستان IG را در گالری موبایل خود ذخیره کنید.
کلمات کلیدی:اینستاگرام دانلودر،دانلود از اینستا،اینستاگرام،

اینستا دانلود،اینستاگرام دانلود سریع

User Reviews - 183 Rates
4.8 from 5
5
4
3
2
1
علی
علی
۱۴۰۰/۱۰/۰۸
سرعتش بهتر شده
مهتا
مهتا
۱۴۰۰/۱۰/۰۸
همینه
علی ایمانی
علی ایمانی
۱۴۰۰/۱۰/۰۸
انتقال ها خوب شده