آسان دانلودر اینستاگرام

آسان دانلودر اینستاگرام

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

حتما براتون خیلی پیش اومده که بخواین یه عکسی یا فیلمی که تو اینستاگرام دیدین رو دانلود کنین و نتونستین!ویا توسط برنامه هایی باید لینک رو کپی میکردین بعد داخل این برنامه ها paste بعدم منتظر میموندین دان بشن و کلی علافی.اما با این بار بدون حتی یکبار خروج از اینستاگرام عکس یا فیلم مورد نظر را فقط با یک اشاره دانلود کنید.


این برنامه سبک و کم‌حجم برای دانلود تصاویر و فیلم‌ها با کیفیت اصلی از اینستاگرام تهیه شده است. با استفاده از این نرم‌افزار، به Capture کردن عکس از صفحه نمایش که کیفیتی بسیار پایین‌تر از کیفیت اصلی دارد نیازی نخواهید داشت و می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌های مورد علاقه خود در اینستاگرام را بر روی گوشی و یا تبلت، ذخیره کنید. پس از آن امکان ارسال توسط بلوتوث و یا سایر برنامه‌ها مهیاست.
روش کار این برنامه با تمامی برنامه های مشابه فرق دارد و نیاز به کپی کردن لینک ، خروج از اینستاگرام ، ورود به برنامه دیگر و دانلود عکس یا فیلم نیست ...
با این برنامه فقط کافیست که گزینه Copy share url را لمس کنید .. همین...
با این کار عکس یا فیلم دانلود میشود و در گالری شما قرار خواهد گرفت.


دقت کنید که اینستاگرام برای حفظ حریم خصوصی، امکان ذخیره برخی عکس‌ها را برداشته است. برای اطمینان از این مساله، با کلیک بر روی آیکون سه نقطه (...) در سمت راست و پایین عکس، می‌توان متوجه شد که عکس، توسط ارسال کننده آن خصوصی شده و امکان ذخیره وجود ندارد. نبودن گزینه Copy Share URL هنگام کلیک بر روی آیکون، بیانگر این محدودیت است. معمولاً صفحات خصوصی یا Private که برای دنبال کردن (فالو) به تائید نیاز دارند، ذخیره عکس را مسدود کرده‌اند.


درصورتی که در خرید برنامه شک دارید به آدرس زیر ایمیل بفرستید شاید یه هدیه براتون داشتیم :))))


hojjathgz@gmail.com


 

logo-enamad logo-samandehi