کارمند مجازی-آموزش درآمد میلیونی

کارمند مجازی-آموزش درآمد میلیونی

نسخه ۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

اگر بلدید متنی رو به زبان های دیگری ترجمه کنید،اگر سرعت تایپتون خوب هست،اگر برنامه نویس هستید،اگر آشپزی بلدید،اگر طراحی سایت بلدید،اگر خدمات آرایشی و زیبایی بلد هستید،اگر مقاله و کارهای علمی میتوانید انجام دهید،اگر نقاشی بلدید،اگر طراحی کارت ویزیت و بنر بلدید،اگر خیاطی بلد هستید،اگر ایده ای دارید،اگر حرفه ای بلد هستید،اگر فایل هایی دارید که می دانید نیاز افراد دیگر هم هستند،اگر کار دستی بلد هستید بسازید،اگر بازاریاب خوبی هستید،اگر مدرس هستید،اگر چیزی بلد هستید که میتوانید آن را یاد بدهید،اگر استعدادی توی زمینه درسی و تدریس آن دارید و ...


حتما موفق خواهید شد!


(این مجموعه حاصل چند ماه تلاش شبانه روزی بوده و مطالب آن حاصل تجربه ، آزمون و خطای چندین ساله بوده است) 


پس  توضیحات زیر را کامل مطالعه کنید:


بنام نامی الله


با سلام خدمت شما کاربر عزیز.


همه ما با شرایط سختی که در زمینه کاریابی و کسب درآمد حاکم است با خبر هستیم .از طرف دیگر اکثر کارهای روز مره ی ما هم رفته رفته به تکنولوژی و پیشرفت های آن وابسته شده است.اکثر افرادی هم که دنبال شروع یک کسب کار هستند افراد نو پایی هستد.افرادی که سرمایه آن چنانی هم در دست ندارند.ولی!!!


همین افراد استعداد هایی دارند،توانایی هایی دارند،تجربه های دارند،کارهایی بلد هستند که کمتر کسی با آن آشنایی دارد و شدیدا نیاز به این توانایی ها دارند.


ما در این مجموعه ، فرصت های شغلی را برای شما معرفی خواهیم کرد که بتوانید از طریق آنها ،از طریق استعدادتون،از طریق توانایی هاتون کسب درآمد کنید.


بدون هیچ سرمایه اولیه ای!


سرمای اولیه شما فقط یک کامپیوتر(یا تلفن همراه هوشمند) که دسترسی به شبکه اینترنت را دارد،می باشد.


 


هر یک از شما توانمندی دارید که درد بخشی از مخاطبان را دوا می‌کند. مخصوصاً ما ایرانی‌ها که همه کارهایمان، دقیقه 91 انجام می‌شود، چنین همکارانی آماده به کار برای دقایق پایانی که باید کاری انجام شود و پروژه ای تحویل گردد، خیلی به درد می‌خورد.


 


در این پک ،موفق ترین و معتبرترین سایت هایی رو برای شما معرفی خواهیم کرد که از طریق آنها،سفارش هایی رو در منزل قبول خواهید کرد،آن را انجام خواهید داد و در آخر آن را از طریق اینترنت در اختیار مشتری قرار میدهید.کاملا مجازی! (یک نمونه ویدیو از معرفی یکی از این سایتها رو براتون آپلود کردیم)


باور داشته باشید و با اراده قوی تک تک سایتها را نگاه بندازید و توضیحات داده شده برای هر یک را با دقت مطالعه کنید.


با آرزوی موفقیت شما دوست خوبم.


 


 

logo-enamad logo-samandehi