هنر آشپزی

هنر آشپزی

نسخه ۱.۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
آشپزی و رستوران
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

مجموعه هنرآشپزی به عنوان نخستین نشریه تخصصی فارسی زبان، با محوریت آشپزی و قنادی و بیش از 15 سال فعالیت مداوم از آبان 1382 تاکنون، پس از تلاشی بی وقفه، اکنون اپلیکیشن «هنرآشپزی» را با محتوای نشریات «هنرآشپزی»، «هنرقنادی» و «هنر طباخی» عرضه کرده است.


این اپلیکیشن حاوی بیش از 10.000 (ده هزار) دستور تهیه غذا و شیرینی که حداقل 2 بار آزموده شده اند و سپس از آنها در آتلیه و استودیو/آشپزخانه هنرآشپزی عکس و فیلم تهیه شده است؛ تقدیم حضور می گردد.


علاوه بر محتوای نشریات، عکس های مراحل که در مجله امکان چاپ نداشته اند و یا فیلم هایی که تاکنون منتشر نشده اند؛ تدریجاً تدوین و به این اپلیکیشن اضافه می شوند و شما هر روز به داده هایی جدیدتر دسترسی خواهید. داشت. البته در بدو آغاز به کار اپلیکیشن بیش از 500  (پانصد) ویدئوی آموزشی بارگزاری شده و قابل دسترسی است که همواره به تعداد آنها تا برابری نهایی تعداد دستورها و تعداد فیلم ها افزوده خواهد شد.


ضمناً امکان جستجوی پیشرفته این اپلیکیشن برای همیشه پاسخگوی پرسش همگانی «چی بپزم؟» خواهد بود.


طبقه بندی محتوای داخل اپلیکیشن نیز حاصل تجربه 15 ساله و دانش فنی سالیان طولانی تر همکاران ما می باشد.


طبقه بندی انواع غذا، شیرینی و دسر در این اپلیکیشن، از دیدگاه های مختلف، اعم از: روش طبخ، نوع مواد اولیه اصلی، وعده مناسب جهت مصرف، تقسیم بندی منطقه ای و غیره می باشد.


این محتوا حاصل تلاش و همکاری صدها تن از اساتید که ذکر نام تک تک آنها در اینجا میسر نیست، می باشد. بدینوسیله مراتب امتنان خود از یکایک این عزیزان را به استحضار می رسانیم.


ضمناً جهت ارائه هرگونه انتقاد، پیشنهاد ارتقاء و یا تمایل به همکاری با ما در تماس باشید.


 


کانال تلگرام:       honarashpazi@


اینستاگرام:         honarashpazi@


پیشنهادات:       info@honareashpazi.com


تبلیغات :          ads@honareashpazi.com


پشتیبانی فنی:  support@honareashpazi.com


مدیریت:           zahmatkesh@honareashpazi.com

logo-enamad logo-samandehi