فرصت های شغلی با لینکدین

فرصت های شغلی با لینکدین

نسخه v۵.۰
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

به دنبال شغل خوب می گردی؟خسته شدی از بس که جواب منفی شنیدی؟می خواهند تو را با حقوق ناچیز به بیگاری بگیرند؟فکر می کنی حق تو بیش از این هاست؟از تحصیل کردن پشیمانی؟ 

بله در جای درستی قرار داری.

دوست داری راهی را به تو یاد بدهم که بتوانی خیلی راحت در داخل و یا خارج از کشور شغل مورد نظرت را پیدا کنی!"لینکدین"

 اگر در مورد کلمه بالا چیزی نشنیدی به تو قویا توصیه می کنم این اپلیکیشن را نصب کنی .قول می دهم هرگز پشیمان نخواهی شد. 

اگر من را قابل اعتماد می بینی پس درنگ نکن.

لینکدین بزرگترین شبکه ی تخصصی و کاری دنیا است که بیشتر از چهار صد میلیون عضو در سراسر دنیا دارد که سرعت رشد بالایی دارد.”  “این شبکه به شما کمک می کند به اشتراک گذاشتن دانش , ایده ها و همچنین فرصت هایی ایجاد می کند برای برقراری ارتباط هایی با اعتماد.”

لینکدین اصولاً یک شبکه اجتماعی برای افراد حرفه ای در همه تخصصهای متنوع دنیاست … یک معلم ، یک مهندس ، یک نجار ، یک برنامه نویس ، یک محقق و خلاصه هر گروه و صنف کاری می تواند افراد مشابه خود را در این شبکه پیدا کند … جایی که اعضا با ارتباط به یکدیگر سعی در گسترش شبکه حرفه ای خود را دارند و با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود این فضای حرفه ای را بسط می دهند.

لینکدین بهترین محل برای شروع مهاجرت به کشورهای دیگر با تضمین شغل است به شرطی که بلد باشید.مهم نیست در چه حد و یا دانشی هستی. برای کم اهمیت ترین مهارت شما جایی در این دنیا متقاضی وجود دارد.

کار کردن با این شبکه اصولی دارد و وظیفه من این است که آن اصول را به شما آموزش بدهم. 

شبکه لینکدین کاملا با سایر شبکه های اجتماعی که شما می شناسید از جمله فیس بوک و ... متفاوت است.به این معنی که در لینکدین ابدا خبری از عشق و عاشقی و اتلاف وقت نیست.هر آنچه که هست در رابطه با فرصت های شغلی است.

فرصت های شغلی در داخل و خارج از کشور.

 

منابع مورد استفاده در برنامه:

e-shahrvand.com

www.gooyait.com

www.masterit.ir

learning.asarayan.com


logo-enamad logo-samandehi