اسرار ذهن ثروتمند

اسرار ذهن ثروتمند

نسخه v۸.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم


توجه :  این برنامه دارای پرداخت درون برنامه ای میباشد و شما فقط قادر به مشاهده  حداکثر 30 درصد مطالب می باشید.چنانجه از این برنامه خوشتان آمد می توانید ازتقا دهید.


برای موفقیت باید بهای آن را پرداخت. این برنامه اصلا مناسب کسانی که همیشه دنبال چیزهای رایگان می گردند ,نمی باشد.

ما شما را به راحتی از شر کارمندی و مسافرکشی نجات می دهیم به شرط این که خودتان بخواهید!  این اپلیکیشن چکیده کتاب بسیار ارزشمند اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی .هارو اکر می باشد.

 

توضیحات برنامه:

شکی نیست که شما کتابهای زیادی خوانده اید,به نوارها و سی دی های متعددی گوش داده اید,به کلاس های مختلفی رفته اید و در مورد راه های ثروتمند شدن از طریق:خرید و فروش املاک,بورس و یا تجارت موارد زیادی هم یاد گرفته اید خوب چی شد؟ برای اکثر افراد,هیچی! آن ها انرژی مختصری را به دست آورده , ولی بعد به همان وضع قبلی برگشته اند.

بالاخره در اینجا جوابی وجود دارد.این جواب ساده است,یک قانون که نمی شود از ان گریخت و آن اینکه :اگر یک طرح پولی اولیه در ضمیر ناخوداگاه برای موفقیت خود تنظیم نکرده باشید, نه درسی در این رابطه یاد می گیرید , نه چیزی می فهمید و نه آنچه را که انجام می دهید ، منجر به تغییری زیاد در زندگی شما خواهد شد.  

درختی را در نظر بگیرید فرض کنیم این درخت نمایانگر زندگی است، بر روی این درخت میوه های متعددی وجود دارد. در زندگی ما، میوه ها همان نتایجی هستند که از اعمال خود می گیریم. پس ما به میوه ها که همان نتایج اعمال خود هستند نگاه می کنیم و از دیدن آنها شادمان می شویم. اما زمانی که تعداشان کافی نیست، کوچک هستند و طعم خوبی ندارند چه باید کرد؟ بیشتر ما متوجه میوه یا نتیجه کار خود هستیم اما در حقیقت باید به عواملی که این میوه ها را به وجود آورده است توجه کنیم. مثل بذر و ریشه ها. بذری که زیر زمین است محصول رهایی زمین را ایجاد کرده است. این نادیدنی ها هستند که دیدنی ها را می سازند.یعنی اینکه اگر ما خواهان تغییر دادن میوه ها هستیم، اول باید ریشه ها را تغییر دهیم. اگر مایلید مواردی که در زندگی قابل دیدن هستند را تغییر دهید، باید آنچه که قابل دیدن نیستند را تغییر بدهید.»باید ذهنمان و درونمان را اصلاح کنیم و زمینه را اندک اندک برای پولدار شدن و به ثروت رسیدن فراهم کنیم بعد به راهکارهایی که نویسندگان و ثروتمندان ارائه کرده اند، بپردازیم.  

می دانم که خیلی از شما مردم بدلیل مشغله زیاد فرصت و حال کافی برای مطالعه کتاب را ندارید.به همین دلیل ما چکیده این کتاب بسیار ارزشمند را به صورت کپسولی در اختیار شما قرار داده ایم تا در کمتر از نیم ساعت بتوانید کل آن را بخوانید.

به شما دوستانه توصیه می کنم آن را بارها و بارها بخوانید تا به باور شما تبدیل بشود.  

دوستان یکی از شروط اصلی که باعث ثروتمند شدن شما می شود این است که روی خودتان سرمایه گذاری کنید .متاسفانه کسانی که برای آموزش و یادگیری حاضر به صرف هزینه نمی باشند هرگز ثروتمند نخواهند شد.

logo-enamad logo-samandehi