انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد 97

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۳٫۵ مگابایت
نسخه v.96

توضیح

به نام خدا


نرم افزار انتخاب رشته هیوا آپدیت شد


کلیه امکانات نرم افزار در آپدیت جدید رایگان می باشد.


دیتابانک نرم افزار براساس رتبه و تراز قبولی کنکور 95 هست .


 


قطعا وقتی نتایج اعلام میشه همه 1 میلیون نفری که تو کنکور 97 شرکت کردن حتی اگه امیدی هم به قبولی نداشته باشن دوست دارن بدونن با رتبشون کجا قبول میشن... کاری که شاید برای خیلی ها یه علامت سوال بزرگ باشه یا خیلی ها برای دونستن اینکه با رتبشون کجا قبول میشن مجبور میشن هزینه های خیلی زیادی رو متحمل شن یا حتی خیلی ها در نهایت حتی اطلاعات اشتباهی میگیرن و حاصل نتیجه 1 سالشون در کمال تاسف هدر میره...


وظیفه ما در مرکز مشاوره هیوا اینه که بیشترین کمک رو برای انتخاب رشته کنکوری های 96 بهشون بکنیم. به این صورت که آمار قبولی 100 هزار کنکوری سال های گذشترو در نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا آوردیم تا به همه داوطلبای رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان با وارد کردن رتبشون در سهمیه آمار قبولی کنکوری های سال قبلو ببینن. با این کار حداقل امیدواریم دیگه کسی از حقش بی نصیب نمونه و اگر میتونه با زحمتی که 1 سال کشیده یه رشته محل خوب قبول شه به خاطر نا آگاهی و کمبود منابع اطلاعاتی از حقشون محروم بشن ( چیزی که مخصوصا سال های قبل تو مناطق محروم به شدت شاهدش بودیم...).


الان با گسترش ضریب نفوذ گوشی های هوشمند و اینترنت در سراسر کشور حدس می زنیم نرم افزار های اندرویدی بتونن بهترین کمک برای دانش آموزانی باشن که به مشاور انتخاب رشته قوی دسترسی ندارن ولی می خوان بدونن شانس قبولی در چه رشته هایی دارن. به هر دانش آموز با هر رتبه ای 200 تا رشته محل که شانس قبولی خیلی خوبی توشون داره پیشنهاد دادیم.


اما قسمت تکمیل کننده نرم افزار انتخاب رشته هیوا، نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد  هست. نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا تراز شما در زیرگروه 1 و زیرگروه 2 رو میگیره و بهتون میگه با ترازی که به دست آوردین در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 کجاها و چه رشته هایی شانس قبولی دارین. نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای رشته های ریاضی، تجربی و انسانی قابل استفاده هست. اگر دیدین رشته محل هایی که نرم افزار بهتون در رشته های ریاضی و انسانی پیشنهاد میده کم هست جای اینکه نگران یا عصبی بشین بهتره خوشحال شین چون تو رشته های ریاضی و انسانی کلا شاید روی هم 20 تا رشته محل با کنکور داشته باشیم و بقیشون بدون کنکور هست که میتونین خیلی راحت با یه تماس با مشاوران هیوا بصورت بدون کنکور در رشته محل مورد علاقتون در دانشگاه آزاد 96 ثبت نام کنید.


همچنین نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا میتونه در رشته تجربی هم به کسایی که سهمیه عادی (سهمیه منطقه 1 و 2 و 3) دارن شانس قبولیشونو بگه هم به کسایی که سهمیه بسیج فعال دارن و همچنین به کسایی که سهمیه ایثارگری یا جانبازی دارن.


درواقع کاری که ما در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا کردیم اینه که تراز قبولی رشته محل های مختلف در کنکور رو برای سهمیه عادی، سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 95 رو با تراز شما در کنکور 97 مقایسه می کنیم و بهتون میگیم با ترازی که در کنکور 97 اوردین کجاها شانس قبولی دارین. نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد میتونه خیلی کمکتون کنه که بفهمین با ترازتون کجا شانس قبولی دارین تازه اگر امسال رشته محل های ظرفیت مازاد خودگردان هم به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اضافه شه شانس قبولیتون خیلی بیشتر هم میشه.


همچنین این نرم افزار قسمت های مختلف دیگه ای هم داره که میتونه کل نیازتون برای یک انتخاب رشته خوب رو تامین کنه :*مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری با طرح سوال و یا تماس تلفنی


 


*مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد با طرح سوال و یا تماس تلفنی


 


*معرفی رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور گروه پزشکی


 


*معرفی رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور مهندسی، علوم انسانی، زبان و هنر


 


*معرفی کلیه رشته های کنکور ریاضی


 


*معرفی کلیه رشته های کنکور تجربی


 


*معرفی کلیه رشته های کنکور انسانی


 


*معرفی کلیه رشته های کنکور هنر


 


*معرفی کلیه رشته های کنکور زبان


 


*معرفی دانشگاه های کشور

تغییرات آخرین نسخه

آپدیت نرم افزار با رتبه و تراز های قبولی کنکور 95