سوپر کشاورزان (بازی آنلاین)

سوپر کشاورزان (بازی آنلاین)

نسخه ۰.۹.۳۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
شبیه‌سازی
دسته
۸۶
مگابایت
حجم

در بازی "سوپرکشاورزان" می‌توانید یک مزرعه رویایی بسازید، در ماجراهای سوپرکشاورزان قدم بگذارید و برای روزها به گوشی میخکوب شوید! 

می‌توانید با کاشتن میوه‌ها و محصولات مختلف مانند توت فرنگی، سیب، کدو، پنبه، هویج، گندم، فلفل پول زیادی را بدست آورید. برای رونق بخشیدن به کار خود قادر هستید از روش‌های هوایی و دریایی و زمینی محصولات را به بخش‌های جدید صادر کنید. 

در مزرعه شما هیچ چیز آن طوری نیست که در دنیای واقعی است؛ مثلا در این مزرعه تراکتورها موتور جت دارند و شما با کمک آنها می‌توانید محصولات خود را نه تنها به شهر و دهکده همسایه که به تمام نقاط دنیا آن هم در کمترین زمان ممکن بفرستید!

هر چه سطح شما در بازی بیشتر شود، باید وسیله‌های جدید را به زمین کشاورزی خود اضافه کنید. برای همین باید زمین‌های بیشتری را برای خود خریداری نمایید. برای زیباسازی محیط‌های مزرعه می‌توانید از گل‌ها، مجسمه یا درخت‌ها استفاده کنید تا نمای جدید به بخش‌های مختلف خود اضافه نمایید.

همچنین باید به فکر حیوانات نیز باشید و آن ها را نیز به مزرعه ی خود وارد کرده و با دادن به موقع غذای آن ها حیونات مزرعه خود را به خوبی رشد دهید.

🐄🐓 

پرورش حیوانات، جمع‌آوری میوه ها، امکان پذیرش سفارشات از ابرقهرمانان، امکان کشف قاره‌های جدید و … را در بازی سوپرکشاورزان انجام دهید و از داشتن یک بازی مزرعه‌داری فوق‌العاده زیبا لذت ببرید

 

🌷🍀 ویژگی های بازی 🌷🍀

🍆 یک بازی شبیه سازی جذاب

🍅 گرافیک بسیار خوب

🥝 گیم‌پلی آسان

🥥کاشت و برداشت انواع گیاهان 🍇 🍒  🥝

🍍 تحویل دادن محصولات به تمام نقاط جهان 

🍑 ورود ابرقهرمانان به بازی

🍒امکان نگهداری از حیوانات مختلف 🐄 🐓

🍈 تاسیس معادن مختلف

🍓 فروش مواد اضافی

🍇 ساخت کارخانه‌های کوچک

🍉 کشف قاره‌های جدید

🍌 یافتن خریداران محصولات

🍋 توسعه دادن مزرعه

logo-enamad logo-samandehi