قفل پیشرفته + فضولگیر حرفه ای

قفل پیشرفته + فضولگیر حرفه ای

Version 2.1
10
K
Active installs
Tools
Category
5
MB
Sizeقفل پیشرفته برنامه ها + قفل تماس دریافتی + فضولگیر حرفه ای***علاوه بر امکانات قفل برنامه و فضوگیر می توانید بر روی تماس های دریافتی نیز قفل بگذارید تا فقط خودتان به تماس ها پاسخ دهید و دیگران نتوانند حتی مشخصات تماس گیرنده را مشاهده کنند.***با این برنامه به صورت کاملا حرفه ای و نامحسوس مچ فضول های گوشیتون را بگیرید.

نه تنها می تونید مچشون را وقتی می خوان قفل گوشی را باز کنن بگیرید بلکه می تونید وقتی خواستن تو برنامه های مهمتون سرک بکشن هم به دام بندازیدشون و ازشون عکس بگیرید.

(دوستانی که از عکس نگرفتن برنامه شکایت داشتن دلیلش اینه که راهنمای برنامه را مطالعه نکردند. دوستان عزیز اگر شما برنامه قفل شده را باز کنید و رمز را اشتباه بزنید و سپس بدون خروج، رمز را صحیح بزنید برنامه عکس نمیگیره چون کسی که رمز صحیح را بزنه قطعا صاحب گوشیه ولی اگر کسی برنامه قفل شده را باز کنه و رمز را اشتباه بزنه یا حتی اصلا رمز را نزنه برنامه قبل از خروجش یه عکس ازش میگیره. چون در 90 درصد مواقع کسی که قصد فضولی داره و مثلا برنامه پیام رسان را باز می کنه و ببینه که قفله نمیاد الکی رمز بزنه، قطعا تا قفل را می بینه ناامید میشه و بدون وارد کردن رمزی از برنامه خارج میشه. ولی برنامه مچش را میگیره و بصورت کاملا نامحسوس ازش عکس می گیره و موقعی که صاحب گوشی هر جای دیگه ای رمز صحیح را وارد کرد بهش خبر میده)

در این برنامه علاوه بر امکان قفل کردن برنامه های شما به صورت کاملا حرفه ای، امکان نمایش قفل در زمان دریافت تماس و امکان عکس برداری از افراد فضول و افرادی که بدون اجازه شما قصد ورود به گوشی یا برنامه های قفل شده را دارند نیز وجود دارد.
لطفا توضیحات را تا انتها مطالعه کنید.
با این برنامه میتونی برای هر کدوم از برنامه هایی که دوست داشتی قفل الگو یا عددی بزاری.

حتی می تونی روی تماس دریافتی هم قفل بزاری تا فقط خودت بتونی به تماس ها جواب بدی و به جز خودت افراد دیگه نه تنها نمی تونن به تماس جواب بدن بلکه نمی تونن مشخصات تماس گیرنده را هم ببینن.

جالبتر اینکه اگر کسی قصد داشت بدون اجازه شما، وارد برنامه های قفل شده بشه، برنامه بصورت کاملا بی سر و صدا یک عکس از فرد خاطی میگیره و به همراه نام برنامه ای که قصد فضولی درش را داشته ذخیره می کنه.و این فضولی را موقعی که خودتون وارد برنامه یا هر برنامه قفل شده بشید از طریق نوتیفیکیشن به شما اعلام می کنه.اینجوری شخص فضول هم متوجه ردی که از خودش به جا گذاشته نمیشه.

ولی این همه ماجرا نیست.

اگر برای گوشی خودتون قفل گذاشته باشید و شخصی قصد فضولی داشت و رمز یا الگوی قفل را اشتباه وارد کرد باز برنامه وارد عمل میشه و یه عکس از طرف میگیره و وقتی که خودتون رمز گوشی را وارد کردید این قضیه را بهتون اعلام می کنه.البته خود برنامه هم رمز عبور داره و بنابراین هیچ کس به جز شما نمیتونه واردش بشه.ضمن اینکه امکان جلوگیری از حذف برنامه و همچنین امکان مخفی کردن برنامه هم وجود داره به طوری که هیچکس به جز شما از وجود این برنامه باخبر نشه.علاوه بر این تمامی عکسها به صورت رمزگذاری شده در حافظه خارجی ذخیره میشه تا هیچکس به جز شما دسترسی بهش نداشته باشه.

امکانات:

* گرفتن عکس با استفاده از دوربین جلو و با کیفیت بالا

* فعال شدن فضولگیر در زمان باز کردن رمز گوشی یا برنامه

* پشتیبانی از قفل های عددی و الگویی

* امکان قفل کردن تماس های دریافتی

* امکان مخفی کردن آیکن برنامه برای امنیت بیشتر

* دسترسی به برنامه از طریق شماره گیر و مرورگر

* جلوگیری از حذف برنامه

* بازیابی رمز عبور

* عدم دسترسی به اینترنت

* امکان قفل گذاری بر روی تمامی برنامه ها و بازیها

* ذخیره تلاش های ناموفق

* امکان فعال کردن ویبره

* پشتیبانی از حالت مخفی

* امکان تغییر تعداد سطر و ستون های قفل الگو

* امکان خروج کوتاه

* نمایش نوتیفیکیشن

* تعیین پیغام دلخواه

* بازیابی رمز عبور***برای حذف برنامه ابتدا باید از طریق منوی برنامه گزینه ردگیر قفل گوشی را غیر فعال کنید***logo-enamad logo-samandehi