Mobilist

Mobilist

Version 1.1
10
Active installs
Tools
Category
4
MB
Size

به نام خدا


*بیش از 4300 گوشی قدیمی و بدون قیمت و 980 گوشی قیمت دار با آپدیت روزانه در بزرگ ترین بانک اطلاعاتی موبایل کشور*


 دو نکته:

نکته1: از دوستانی که به برنامه 5 ستاره می دهند خواهشمندیم متن نظر خود را هم ثبت کنند و تا کمتر از نیم ساعت بعد از ثبت نظر حتما ایمیل خود را برای مشاهده ی پاسخ عوامل موبایلیست چک کنند.
ضمنا به ایمیل دوستانی که به برنامه امتیاز 5 ستاره و نظر دهند، یک برنامه طنز به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

نکته2: موبایلیست پس از نصب، فقط در اولین اجرا، نیاز به دریافت اطلاعات تمام گوشی ها از سرور دارد (حدود 12 مگابایت) و پس از آن به صورت آفلاین هم قابل استفاده است. به علت شلوغی سرور و جامعیت بانک موبایل و تبلت، لطفا در این مرحله صبور باشید. (حدود 10 دقیقه) بنابراین برای اولین اجرای برنامه بهتر است از اینترنت پر سرعت (وای فای) استفاده کنید.

+ لطفا تا انتها بخوانید:

آیا علاقمند به اطلاع از قیمت گوشی های مختلف هستید و از چندگانگی قیمت ها خسته شده اید؟
آیا می خواهید نسل اول گوشی های تلفن همراه را بشناسید؟
آیا مایل به اطلاع از مشخصات و قیمت جدیدترین گوشی ها و تبلت های بازار هستید؟

با موبایلیست اطلاعات و مشخصات بیش از 98 درصد گوشی ها و تبلت های تولید شده از سال 1995 تا به امروز به همراه قیمت آن ها به صورت آفلاین در دستان شماست...

برخی از امکانات بی نظیر موبایلیست:

+ دارای بانک اطلاعاتی جامع شامل تمامی گوشی ها و تبلت های تولید شده توسط شرکت های سامسونگ، هوآوی ، نوکیا ، سونی ، سونی اریکسون ، آیمیت ، بلک بری ، اچ تی سی ، اپل ، ایسوز ، لنوو ، ایسر ، ال جی ، موتورولا ، جی ال ایکس و زد تی ای...!

============

+ ارائه ی قیمت نو و کارکرده در 6 حالت مختلف برای تمام گوشی های موجود در بازار و همچنین قیمت کارکرده در 4 حالت برای گوشی ها و تبلت های قدیمی تر که به صورت نو در بازار یافت نمی شوند!
(تیم کارشناسان ما با بررسی روزانه ی بازار موبایل در نقاط مختلف کشور، شما را در جریان به روزترین قیمت های موبایل ها و تبلت های داخل کشور قرار خواهند داد...)

این 6 حالت شامل:

| نو:
|
| * کف قیمت نو در بازار سراسر کشور
| * قیمت معمول نو در بازار سراسر کشور
|
| کارکرده:
|
| * قیمت کارکرده ی در حد نو برای خرید و فروش در دست
| * قیمت کارکرده ی در حد نو برای خرید از فروشگاه ها
| * قیمت کارکرده ی در حد نو برای فروش گوشی شما به مغازه ها
| * امکان تعیین میزان سلامت گوشی مورد نظر برای تعیین دقیق تر قیمت های کارکرده

============

+ مقایسه ی خودکار قیمت های قبلی یک گوشی یا تبلت خاص با قیمت جدید آن توسط برنامه و تعیین افزایش، کاهش یا رکود نرخ آن در بازار روز

============

+ امکان جستجوی پیشرفته!
به صورتی که شما می توانید با انتخاب معیار های مناسب و تعیین میزان بودجه ی خود، مناسب ترین گوشی های حال حاضر بازار را با مشخصات مورد نظر خود بیابید. از مواردی که می توان بر اساس آن ها جستجوی پیشرفته انجام داد:
امکان تعیین شرکت سازنده ی گوشی + تعیین حداقل دوربین گوشی + تعیین حداقل اندازه ی نمایشگر گوشی + تعیین سیستم عامل گوشی + تعیین قدرت پردازنده ی گوشی در رنج های مختلف قیمت که شما انتخاب می کنید و یا ترکیبی از همه ی موارد فوق!

============

+ به روزرسانی رایگان قیمت تمام گوشی ها و تبلت های موجود در بازار موبایل فقط در چند ثانیه به طور هوشمند!
(اگر در زمان اجرای برنامه به اینترنت متصل باشید قیمت های جدید به طور هوشمند فقط یک بار در روز توسط برنامه دریافت می شود و در دفعات بعدی اجرای برنامه در همان روز، جهت بهینه شدن مصرف اینترنت شما آپدیت دوباره اتفاق نخواهد افتاد.)

============

+ امکان استفاده ی آفلاین از تمامی امکانات برنامه!
(چنانچه در زمان اجرای برنامه به اینترنت متصل نباشید برنامه از آخرین قیمت هایی که دریافت کرده به صورت آفلاین استفاده خواهد کرد.)

============

+ به همراه راهنمایی جامع و و توصیه های کلیدی در رابطه با خرید گوشی نو و کارکرده

============

+ همراه با راهنمای تست همه جانبه ی تلفن های همراه از لحاظ سلامت

============

با موبایلیست هرگز از بازار تلفن های همراه عقب نخواهید ماند! با ورود به برنامه در صورت اتصال به اینترنت، موبایلیست ضمن به روز رسانی قیمت ها، شما را از تعداد گوشی های جدیدی که پس از نصب برنامه به بازار عرضه شده مطلع کرده و شما با انتخاب گزینه ی به روز رسانی می توانید به صورت رایگان به راحتی آن ها را به بانک خود اضافه کنید تا بعد از این، از قیمت و مشخصات آن ها هم به طور روزانه با خبر باشید.


 

logo-enamad logo-samandehi