0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۱۵٫۳ مگابایت
نسخه 2.8
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

برنامه 0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی یک برنامه به سبک بازی می باشد که با همکاری متخصصین زبان انگلیسی تهیه شده است. این برنامه طوری طراحی شده که برای تمام سنین و سطوح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته کاربرد فراوانی داشته باشد.
اگر احساس می کنید سطح زبان انگلیسی شما ضعیف و یا حتی معمولیست، ما توصیه می کنیم این برنامه را نصب نمایید و مرحله به مرحله به پیش روید.
این برنامه می تواند کمک خوبی برای دانشجویان رشته زبان انگلیسی و آن دسته از دوستانی که در حال فراگیری زبان انگلیسی می باشند و در یادگیری گرامر ، لغت ، دیکته و یا شنیداری احساس ضعف می کنند، باشد.

سطوح در نظر گرفته شده برای این برنامه به شرح زیر است:
-- 40 مرحله اول در سطح Elementary
-- 40 مرحله دوم در سطح Intermediate
-- و 20 مرحله آخر در سطح Advanced

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

در رسانه‌ها

نقد و بررسی ۰ تا ۱۰۰ آموزش زبان انگلیسی

امروزه همه افراد نیاز به فراگیری زبان های بین المللی و به خصوص انگلیسی دارند. گسترش روابط میان مردم کشورهای مختلف با استفاده از شبکه جهانی اینترنت، یکی از دلایل این نیاز میباشد. البته هر کس نسبت به حرفه و موقعیت اجتماعی خود، یادگیری زبان انگلیسی را تا یک سطح خاص انجام میدهد اما بد نیست افراد عادی نیز حداقل تا سطوح ابتدایی با این زبان بین المللی آشنا شوند تا بتوانند ارتباط خود با سراسر دنیا را بهتر برقرار کنند. “۰ تا ۱۰۰ آموزش زبان انگلیسی”، برنامه ای است که جهت آموزش شما در این زمینه مفید خواهد بود. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.