0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

نسخه ۲.۸
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۱۵
مگابایت
حجم


برنامه 0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی یک برنامه به سبک بازی می باشد که با همکاری متخصصین زبان انگلیسی تهیه شده است. این برنامه طوری طراحی شده که برای تمام سنین و سطوح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته کاربرد فراوانی داشته باشد. لازم به ذکر است که این برنامه شامل آموزش دادن زبان از سطح مبتدی نمیباشد و مناسب برای زبان آموزانی است که می خواهند با تمرین و تست یادگیری خود را تقویت کنند.  

اگر احساس می کنید سطح زبان انگلیسی شما ضعیف و یا حتی معمولیست، ما توصیه می کنیم این برنامه را نصب نمایید و مرحله به مرحله به پیش روید.
این برنامه می تواند کمک خوبی برای دانشجویان رشته زبان انگلیسی و آن دسته از دوستانی که در حال فراگیری زبان انگلیسی می باشند و در یادگیری گرامر ، لغت ، دیکته و یا شنیداری احساس ضعف می کنند، باشد.

سطوح در نظر گرفته شده برای این برنامه به شرح زیر است:
-- 40 مرحله اول در سطح Elementary
-- 40 مرحله دوم در سطح Intermediate
-- و 20 مرحله آخر در سطح Advanced
در رسانه‌ها

نقد و بررسی ۰ تا ۱۰۰ آموزش زبان انگلیسی

امروزه همه افراد نیاز به فراگیری زبان های بین المللی و به خصوص انگلیسی دارند. گسترش روابط میان مردم کشورهای مختلف با استفاده از شبکه جهانی اینترنت، یکی از دلایل این نیاز میباشد. البته هر کس نسبت به حرفه و موقعیت اجتماعی خود، یادگیری زبان انگلیسی را تا یک سطح خاص انجام میدهد اما بد نیست افراد عادی نیز حداقل تا سطوح ابتدایی با این زبان بین المللی آشنا شوند تا بتوانند ارتباط خود با سراسر دنیا را بهتر برقرار کنند. “۰ تا ۱۰۰ آموزش زبان انگلیسی”، برنامه ای است که جهت آموزش شما در این زمینه مفید خواهد بود. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.


نظرات کاربران

Marymi
۱۳۹۵/۰۹/۱۴
خیلی خوبه ولی کاش بیشتر رایگان میزاشتین
masih
۱۳۹۵/۰۳/۱۹
پولی نبود بهتر بود
طوبا
۱۳۹۵/۰۴/۳۰
خوبه اما در اپ کاسکو گفته بودید که این اپ تدریس گرامره در حالی که بازی اموزشی محسوب میشه
جعفر
۱۳۹۵/۰۷/۲۲
زیاد جالب نیس تعیین سطح داشت بهتر بود
δ๑яห๛❦
۱۳۹۵/۰۹/۰۹
عالی👌👌👌👌👌
محمدرضا
۱۳۹۵/۰۹/۰۹
برنامه جذابی هست،ولی آموزنده نیست،چون فقط از اطلاعات خودمون باید جواب بدیم و هیچ راهنمایی ای برای جواب درست نداره و دلیل بیاره بر درست بودن.
poya
۱۳۹۶/۰۱/۰۶
عالیه🙂😇🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😆😆😆
ملیسا
۱۳۹۵/۰۵/۲۶
عالی عالی من که عاشقش شدم
حمید
۱۳۹۴/۰۹/۲۹
سوالات خیلی پراکنده اند
B...T...S
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
عالی ترین برنامه برای آموزش زبانه . من همه ی برنامه های آموزش زبان رو دانلود کردم ، هیچ کدومش مثل این یکی نشد.ممنون از سازنده این برنامه♡♡♥♥
عالی
۱۳۹۴/۱۲/۱۵
خیلی جالب نبود
نگار
۱۳۹۴/۰۶/۲۴
زیاد جالب نیس
محمد چستر
۱۳۹۵/۰۳/۳۱
اصلا به خوبی یاد نمیده همین طوری میره مرحله بعد