آموزش زبان انگلیسی Casco

آموزش زبان انگلیسی Casco

نسخه ۴.۲.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

نسخه جدید: بخش پرسش و پاسخ افزوده شد!

اپلیکیشن Casco یک برنامه آموزشی زبان انگلیسی می باشد که با شیوه ایی جامع و مدرن سعی در آموزش زبان انگلیسی بصورت کاملا اصولی دارد.

با Casco می توانید مهارت های شنیداری، مکالمه (بصورت هوشمند)، درک لغات و نحوه استفاده در جمله و گرامر خود را در سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته تقویت نمایید.

برخی از قابلیت های برنامه:

   1- توضیح گرامر به زبان فارسی برای سطوح مقدماتی و متوسط

   2- توضیح گرامر به زبان انگلیسی برای سطوح پیشرفته

   3- مکالمه هوشمند با تلفن و نمایش میزان صحت تلفظ

   4- ارائه لغات مربوط به هر درس به همراه تلفظ

   5- امکان تنظیم یادآور برای یادآوری مطالعه و تمرین

   6- و ...

در رسانه‌ها

معرفی برنامه آموزش زبان انگلیسی Casco

استفاده از اپلیکیشن های آموزشی جزو یکی از بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در منزل به حساب می‌آید. اپلیکیشن های متعددی در این زمینه ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن کاسکو اشاره کرد.

خودآموز زبان انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی Casco زیر ذره بین

امروزه استفاده از اپلیکیشن های موبایلی به یکی از موثرترین راه های یادگیری بدل شده است. نرم افزاری که در این پست می خواهیم به بررسی آن بپردازیم یعنی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Casco یک نرم افزار آموزشی است که امکانات زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی ارائه داده است. با استفاده از این نرم افزار خودتان به تنهایی از پس آموختن زبان انگلیسی برمی آیید و از کلاس و معلم بی نیاز می شوید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Casco بپردازیم.

اپلیکیشن آموزش زبان کاسکو، خودآموزی برای سه سطح

خیلی‌ از افراد بیش از اینکه به محیط آموزشی و کلاس رفتن وابسته باشند، روش خودآموز را ترجیح می‌دهند؛ چه برای زبان و چه برای هر دانش دیگری. به خاطر همین است که دوره‌های غیر حضوری یا آنلاین روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند.

معرفی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Casco؛ معلم زبان شما در تلفن هوشمند

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Casco درست مثل یک معلم زبان خصوصی، مهارت ها و مباحثی همچون مکالمه، خواندن، نوشتن و گرامر زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهد.

logo-enamad logo-samandehi