ردیاب پیشرفته تریال

ردیاب پیشرفته تریال

نسخه ۱.۱
+۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

کاربرعزیز ، این برنامه نسخه تریال (زماندار)  "ردیاب پیشرفته" می باشد که از زمان نصب به مدت 48 ساعت فعال می گردد .  تقریبا تمام ویژگی های نسخه اصلی  را  داراست ( فاقد رمز ورود می باشد ) اما پس از گذشت این زمان کلیه قابلیت های آن غیر فعال  می گردد .این برنامه در مراحل اولیه قرار دارد ودرصورت نصب و رضایت از عملکرد آن می توانید نسخه بدون محدودیت زمانی را خریداری نمایید .در غیر این صورت با کمی حوصله و صبر برای پاک کردن برنامه  به مسیر :


تنظیمات گوشی/امنیت/سرپرست دستگاه/ رفته ، برنامه را پیدا کنید و تیک آن را بردارید و برنامه را غیر فعال کرده سپس برنامه را uninstall کنید.


این نرم افزار دارای مجوز انتشار به شماره 20103558 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاد می باشد.
قابلیت اول : آگاهی از جابجایی و خروج گوشی از یک محدوده مکانی ( شعاعی) مجاز
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که خودروی خود را در مکانی پارک کرده اید و نگران به سرقت رفتن آن هستید. با نصب این برنامه بر روی  گوشی خود و پنهان کردن آن در خودرو ، با جابجایی خودرو و خروج از محدوده شعاعی مجاز ( توسط سارق ! یا جرثقیل راهنمایی و رانندگی !) یک تماس یا یک پیامک به شماره ای که برای آن تعریف کرده اید ارسال می گردد و شما را از جابجلیی گوشی ( خودرو ) آگاه می سازد.
مقدار شعاع جابجایی خودرو جهت آگاه کردن شخص در بخش تنظیمات نرم افزار قابل تغییر است.
قابلیت دوم : ردیابی موقعیت مکانی افراد از طریق ارسال پیامک
با استفاده از این قابلیت شما می توانید به راحتی موقعیت افراد ( فرزندان و یا افراد سالخورده ) را مشخص کنید.
کافی است که یک پیامک به گوشی فرد مورد نظر ارسال کرده در صورتی که gps گوشی روشن باشد بعد از چند لحظه یک پیامک حاوی آخرین مختصات مکانی شخص برای شما ارسال می گردد. چنانچه گوشی شما به اینترنت متصل باشد با کلیک بر روی مختصات دریافتی واردmap google شده و مکان فرد بر روی نقشه ردیابی می شود.در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشته باشید می توانید از برنامه های که نقشه های آفلاین (مانند Maps me) دارند استفاده کنید.
قابلیت سوم : امکان عکس برداری ،ذخیره و ارسال عکس به حساب Gmail یا Email فقط با ارسال یک پیامک 
با ارسال پیامک به گوشی ، دوربین جلو فعال می شود سپس WiFi و GPRS روشن شده و یک عکس از دوربین جلو گرفته ، ذخیره و به Email یا Gmail مورد نظرشما ارسال می شود. این قابلیت بسیار استثنایی ، برای شناسایی افراد و یا آگاهی از وضعیت مکان هایی مانند منزل ، محل کار، خودرو و... می تواند مورد استفاده قرار می گیرد. 
همچنین چنانچه برای گوشی خود رمز گذاشته باشید در صورتی که رمز، سه بار اشتباه وارد شود یک عکس از فرد مورد نظر گرفته ، ذخیره و به آدرس حساب کاربری که وارد کرده اید ارسال می گردد.  
چند نکته مهم :


لطفا" برای راه اندازی صحیح این برنامه ، بخش راهنمای تنظیمات نرم افزار را به دقت مطالعه کنید . 
فقط کافی است این برنامه را روی گوشی که می خواهید ردیابی کنید نصب کنید.
در صورت تعویض سیم کارت ، یک پیامک ، از سیم کارت جدید به کاربر ارسال می گردد در این حالت  قابلیت دوم و سوم را با استفاده از شماره سیم کارت جدید می توانید انجام دهید .
برای صرفه جویی در مصرف باطری ، هنگامی که برنامه کاملا بسته شده باشد موقعیت مکان هر 60 ثانیه آپدیت می شود .
در صورت ری استارت گوشی ، این برنامه بصورت اتوماتیک فعال می گردد.
برای آگاهی کاربر ، مختصات جغرافیایی هر 60 ثانیه  و عملیات ارسال عکس در نوتیفیکشن گوشی نمایش داده می شود .
در مکان هایی که تحت پوشش سیگنال های GPS نمی باشد امکان استفاده از قابلیت های اول و دوم وجود ندارد.
 برای راه اندازی قابلیت سوم ، اتصال به اینترنت لازم می باشد .
بعضی از برنامه های دریافت پیامک مانند GO SMS و ... ممکن است مانع از انجام قایلیت سوم می گردند . برای رفع این مشکل کافی است از قسمت تنظیمات این برنامه ها گزینه   Popup windowsرا غیر فعال کنید.
در برنامه  GO SMSاز مسیر Setting/notification/Popup windows می توانید گزینه فوق را غیر فعال کنید.


  

logo-enamad logo-samandehi