برنامه Datally گوگل: وای‌فای و دیتای موبایل

برنامه Datally گوگل: وای‌فای و دیتای موبایل

نسخه ۱.۸
۵
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

ابزاری کاربردی از گوگل. ابزاری که دیتای موبایل شما را مدیریت و کمک می‌کند اطلاعاتی را که در موبایلتان وجود دارد، مانیتور، ذخیره و کنترل کنید تا در مصرف فضای گوشی صرفه‌جویی شود و کارایی گوشی‌تان افزایش یابد.

ویژگی‌ها:

- صرفه‌جویی در مصرف دیتا تا 30 درصد از طریق کنترل اپ‌ها و محدود کردن ورود دیتای اضافی

- مانیتور کردن دیتای شما برای کنترل و ریافت اطلاعاتی درباره اپ‌هایی که فضای گوشی را بیش از حد اشغال می‌کنند

- یابنده وای‌فای که به شما کمک می‌کند به بهترین شبکه وای‌فای وصل شوید

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن Google Datally

اینترنت یکی از اصلی ترین نیازمندی های زندگی امروزه است و در کشور ما به دو صورت ثابت (ADSL/VDSL) و همراه موجود است. کنترل حجم بسته های اینترنت همراه برای بسیاری از کاربران دردسر بزرگی است، اما با Google Datally این کار آسان تر خواهد بود...

با Datally آشنا شوید؛ اپلیکیشنی قدرتمند برای مدیریت دیتا

دیتالی را می توان از هر نظر در میان بهترین اپ های مدیریت کننده دیتا دسته بندی کرد. چه از لحاظ کارایی و چه از نظر زیبایی، کیفیت خیلی خوبی دارد.

نقد و بررسی برنامه Datally ؛ مدیریت مصرف اینترنت گوشی

امروزه اتمام سریع حجم بسته های اینترنتی همراه از مشکلات و دغدغه های رایج اکثر کاربران گوشی های هوشمند به حساب می‌آید. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که همواره با چنین مشکلی مواجه می‌شوید و حجم بسته اینترنتی موبایل شما زودتر از موعد به پایان می‌رسد، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن Datally را بر روی دستگاه خود نصب نمایید. با استفاده از اپلیکیشن مذکور قادر به مدیریت و کنترل مصرف دیتا بر روی دستگاه های اندرویدی خود خواهید بود و می‌توانید تا 30 درصد در مصرف اینترنت صرفه جویی کنید.

logo-enamad logo-samandehi