مدرسه شصتیا

مدرسه شصتیا

نسخه ۱.۱۸.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

تو بازی مدرسه شصتیا، باید به یاد مدرسه های دهه شصت، تا معلم حواسش نیست شیطونی کنید. البته باید خیلی مواظب باشید که معلم مچتون رو نگیره. اگه معلم در حال شلوغ کردن ببینتتون، ازتون سوال میپرسه. سوالهاش هم معمولا خیلی سخته! ولی اگه بتونید سوال رو جواب بدید، کاری باهاتون نداره. ولی اگه بلد نباشید، با خط کش طرفید. فقط اگه کارتون به اینجا رسید، سعی کنید تا میتونید از خط کش ها جاخالی بدید.
هر چی امتیاز بیشتری بگیرید، زودتر میتونید کلاس های جدید رو آزاد کنید و با معلم های اونا سر و کله بزنید. 

در رسانه‌ها

«مدرسه شصتیا» آن‌چه خوب است پدرها و مادرها درباره این بازی بدانند

بازی "دهه شصتیا" به سبب نوآوری در ایده و طرح دیالوگ های طنزآمیز یک بازی جذاب شناخته می شود. بازیکن با شیطنت در کلاس و پاسخ به سوال‌های معلم بازی را پیش می برد. البته نحوه رابطه معلم و شاگرد در این بازی جای تامل دارد ...

بررسی بازی مدرسه شصتیا: هیجان‌انگیز ولی خسته‌کننده!

دهه شصت، سال‌های خاصی از تاریخ ایران بوده که برای مردان و زنان امروز، بسیار خاطره‌انگیز است. بچه‌هایی که در آن دوران با وجود اتفاقات ناگواری هم‌چون جنگ تحمیلی به تحصیل می‌پرداختند، با شیطنت‌های خود فضای متفاوتی در مدارس ایجاد کرده بودند.

نوستالژی فانتزی با موبایل و تبلت”نقد و بررسی بازی مدرسه شصتیا”

گروه بازیسازی گلیم گیمز، یکی از تیم های معروف و شناخته شده مستقل بازیسازی ایرانی است که از زمان تاسیس خود تا امروز توانسته شاهکار های ساده و جذاب ایرانی را با موضوعات اجتماعی به بازار های ایرانی عرضه کند ولی این بار با انتشار بازی جدید خود کمی متفاوت تر نسبت به بازی های قبلی خود ظاهر شد و خاطرات دهه شصتی ها را با گرافیک فانتزی و گیم پلی جذاب و در عین حال ساده، دوباره زنده کرد.

یادآور خاطرات مدرسه - مدرسه شصتیا زیر ذره بین

مدرسه شصتیا عنوان بازی جدید گلیم گیمز است. تیم گلیم گیمز با سابقه درخشانی که در زمینه بازی های تفننی و بامزه دارد در میان بازی سازان معروف جای خود را باز کرده است. به همین دلیل هر بار منتظر یک شاهکار حرفه ای از گلیم گیمز هستیم و امروز هم به نقد و بررسی تخصصی بازی مدرسه شصتیا خواهیم پرداخت. پس لطفا در ادامه با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi