دلتا فورس

دلتا فورس

نسخه ۴۰۴
۵۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۴۱
مگابایت
حجم

 * بدون نیاز به دانلود دیتا *

♥ کاملا تست شده

♥ قابلیت ذخیره مراحل بازیسری بازی هایDelta Force  از چندین سال پیش یکی از محبوب ترینو پر طرفدار ترین ها در میان بازی ها بوده که هنوز هم خاطره خوش نسخه های اولیه این بازی از خاطره ها پاک نشده است. نسخه دوم این بازیUrban Warfare  نام گرفته گرافیک بسیار مناسبی نسبت به نسخه های قبلی داشته و در قالب جنگ های چریکی دنبال می شود. هم چنین افزوده شدن سلاح های جدید و متنوع، باعث برتری این نسخه از نسخه های قبلی شده است. در بازیDelta Force Urban Warfare  شما می بایست به ماموریت های مختلفی رفته و عملیات های بسیاری انجام دهید تا به هدف نهایی خود برسید.تغییرات آخرین نسخهرفع تعدادی باگدسترسی‌ها

  • android.permission.BIND_JOB_SERVICE
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • me.everything.badger.permission.BADGE_COUNT_WRITE
  • me.everything.badger.permission.BADGE_COUNT_READ
  • com.oppo.launcher.permission.WRITE_SETTINGS
  • com.oppo.launcher.permission.READ_SETTINGS


 ذخیره کردن بازی

 در این برنامه قادر خواهید بود در هر جای دلخواه بازی را ذخیره نمایید و بعدا به ادامه بازی بپردازید بدین منظور مسیر زیر را طی نمایید. 

 پس از ورود به بازی بر روی دکمه منوی گوشی (در گوشی های فاقد دکمه منو بر روی دکمه برگشت) کلیک نمایید- از منوی باز شده قسمت – ذخیره بازی- را انتخاب نمایید – سپس در یکی از محل های نشان داده شده بازی را ذخیره نمائید. 

  


 تنظیم صدای بازی

 در صورتی که صدای بازی مشکل دار می باشد و نویز اضافی در آن شنیده می شود می توانید برای اصلاح آن مسیر زیر را طی نمایید

وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در بخش تنظیمات صدا بر روی – کیفیت صدا – کلیک نمایید و یکی از سه گزینه مربوطه را انتخاب نمایید و به بازی برگردید اگر مشکل همچنان موجود بود دوباره همان مسیر طی شود و یک گزینه دیگر انتخاب گردد 

 کلید های مجازی 

 در برخی از بازی ها نیاز هست که همزمان دو کلید را با هم فشار دهیم تا مثلا بتوانیم تیراندازی نماییم یا عمل دویدن صورت بگیرید که معمولا در این مواقع باید از کلیدهای L1 یا R1 استفاده شود که دسترسی به این دکمه ها در صفحه گوشی مشکل می باشد به همین جهت با استفاده از کلید های مجازی می توان این مشکل را برطرف نمود راهنمایی  های لازم در پایین شرح داده می شود. 

 در برخی از بازی ها نیاز است برای دویدن (یا تیر اندازی)  دکه R1 را نگه داریم که می توان با ساخت کلید مجازی تنها یکبار بر روی این کلید زده تا این کلید فعال شده و عمل دویدن(یا تیراندازی) بصورت خودکار صورت پذیرد و با کلیک مجدد بر روی دکمه این دکمه غیرفعال می شود برای تنظیم کردن این نوع از کلید مجازی مسیر زیر را طی نمایید.

logo-enamad logo-samandehi