دهکده رویایی (آنلاین)

دهکده رویایی (آنلاین)

نسخه ۴.۰.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
شبیه‌سازی
دسته
۹۶
مگابایت
حجم

دهکده رویایی بازی سرگرم‌کننده‌ای در سبک Farming یا همان مزرعه‌داری با حجمی مناسب است و با مجموع آرا حدود 170 هزار نفر امتیاز 4.4 از 5.0 و بیش از 5 میلیون بار دانلود را تجربه نموده است که نشان دهنده محبوبیت بازی در میان کاربران اندرویدی میباشد.

«این بازی دارای زبان فارسی است.»

دهکده رویایی یک داستان فوق‌العاده از کشاورزان دوست داشتنی در محیطی واقعی است. به عنوان یکی از شهروندان این شهر زیبا شما باید به رشد گیاهان بپردازید، از حیوانات نگهداری کنید، به دوستان و همسایگان خود کمک کنید و کارهایی از این قبیل انجام دهید. وارد دنیایی از زیبایی‌ها و شگفتی‌ها شوید و به کشف رمز و راز در این جهان فانتزی بپردازید. با حل کردن معماهای موجود در بازی می توانید به وسایل با ارزش و حتی گنج دست پیدا کنید.

در واقع هدف اصلی شما در این بازی مهیج، گشت و گذار در دنیایی فانتزی است که می‌توانید در این دنیای جذاب به کارهای کشاورزی، دامداری، کمک به دیگران و... بپردازید. طراحی محیط بازی الهام گرفته از یک طبیعت دوست داشتنی است که با هر بار بازی انرژی مثبتی به شما می‌دهد. طراحی کارکترهای بازی بر اساس داستان زندگی آن‌هاست چرا که هر کدام از آن‌ها دارای داستانی مجزا و ویژگی‌های خاصی هستند.

شما مسئولیت های سنگین مختلف را به دوش می‌گیرید و تمامی بخش های مزرعه‌داری، دامپروری، آشپزی، ریسندگی، بافندگی و غیره را با مدیریت عالیتان به گردش در اورید تا به صورت روزانه درآمدی از آنان حاصل شود. درامد شما با کارهایی همچون کاشت محصولات، پرورش حیوانات اهلی، فروش محصولات بدست آمده از حیوانات، فروش ابزارهای هنری طراحی شده و … فراهم می شود که با آن می‌توانید زمین کشاورزی خود را گسترش دهید و هیجان بازی را دو چندان کنید. اگر به بازی های مزرعه‌داری اندروید علاقه دارید به هیچ وجه دهکده رویایی را از دست ندهید.

 

• برخی از ویژگی‌های دهکده رویایی:

 ✤ دارای زبان فارسی

 ✤ دنیایی جادویی با شخصیت هایی که هر کدام داستانی مجزا دارند

 ✤ پرورش و مراقبت از انواع حیوانات دوست داشتنی و زیبا

 ✤ ده‌ها گیاه و درخت مختلف برای پرورش

 ✤ تولید اشیاء مختلف هنری و غیره برای فروش و افزایش درآمد

 ✤ انواع ساختمان‌های مختلف و جذاب برای زیباسازی زمین خود

 ✤ گرافیک رنگارنگ و دوست داشتنی و محیط بدون خشونت

 ✤ کشف و حل صدها معما و راز پنهان

 

نظرات، سوالات و مشکلات خود را از طریق این ایمیل با ما در میان بگذارید:

Farmdale@Medrickfze.com

logo-enamad logo-samandehi