+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

نرم افزار کاربردی "اروند یار" به منظور دریافت هر چه سریعتر و یکپارچه خدمات الکترونیک در منطقه آزاد اروند، خدمات گردشگری، خدمات سرمایه گذاری و همچنین ارسال گزارشات مردمی در حوزه بازرسی طراحی و پیاده سازی شده است.

امکان ثبت الکترونیکی شکایت،پیشنهاد و سو جریان، پیگیری درخواست ها و وضعیت پرونده در تمام مراحل و ارجاعات کارشناسی، امکان ثبت شکایت بصورت صوتی و  تصویری در بخش بازرسی این نرم افزار میسر می باشد، همچنین به منظور آگاهی از وضعیت پرونده، پیامک های مرتبط به شخص شکایت کننده ارسال میگردد.

شهروندان منطقه آزاد اروند میتوانند مشکلات خود را از طریق اپلیکشین اروند یار به مسئولین بازرسی سازمان ارجاع دهند و بدون حضور فیزیکی با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از تجمع و رفت و آمد این امکان میسر گردیده است که پیشنهادات،شکایات،سوجریان را گزارش کنند.

امکان استفاده از خدمات الکترونیکی سازمان منطقه آزاد اروند در بخش های سرمایه گزاری،گردشگری نیز در این نرم افزار کاربردی تعبیه شده است.

در بخش خدمات الکترونیک این نرم افزار امکان دسترسی به سامانه ثبت شرکت، صدور مجوز نقل و انتقال ملک، سامانه خودروهای پلاک اروند، سامانه جامع کسب و کار و سایر سامانه های سازمان فراهم می باشد.

logo-enamad logo-samandehi