آذوقه

آذوقه

نسخه ۲.۱۰.۲
۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم


ارسال ما کاملا رایگان است

    با آذوقه آنلاین خرید کنید ، آسان خرید کنید ، " هرکس میتواند قدری سبز زندگی کند " هایپر مارکت آذوقه با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم به عنوان مجموعه ای شکل گرفته از گروه کالاهای ضروری و مصرفی زندگی امروز از قبیل مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی ،شوینده ها ، برنج ، چای و قهوه ، لبنیات ، خشکبار و حبوبات ، تنقلات ، انواع دسر و نوشیدنی و ... ، برای پاسخ گویی موثر به نیازهای در حال تغییر مشتری است.

هایپرمارکت اینترنتی آذوقه ، ایجاد خریدی آسان و رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه فعالیتهای خود قرار داده است. ارسال رایگان و سریع سفارشات ، تضمین کیفیت منطبق بر تفکر مشتری محور، ایجاد اعتماد از خرید اینترنتی ، صرفه جویی در وقت مشتریان و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و پشتیبانی در دو شیفت  کاری ، از مزایای اصلی خرید اینترنتی در هایپرمارکت آذوقه محسوب می شود.تمامی کالاها حسب مورد دارای مجوزهای لازم می باشندو فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. خدمات آذوقه در حال حاضر فقط در شهر رشت ارائه میگردد.

امید داریم با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه ای با دوام با مشتری ، حافظ اعتماد شما در هنگام خرید از هایپرمارکت آذوقه باشیم.

تلفن پشتیبانی : 09113348482

ارزش های هایپرمارکت آذوقه عبارتند از :

_ دارای نماد اعتمادالکترونیکی

_ ارسال کاملا رایگان

_ تضمین کیفیت کالا

_ تضمین ارزانترین قیمت

_اخلاق مداری

_قانون مداری ، نظم و انضباط

_همکاری ، مشارکت و کار گروهی

_همراهی و سازگاری با تغییرات


logo-enamad logo-samandehi