غذای ایرانی علا

غذای ایرانی علا

نسخه ۱.۰.۵
۲۰۰
نصب فعال
آشپزی و رستوران
دسته
۷
مگابایت
حجم

مجموعه غذای ایرانی علا با رویکرد استانداردهای جهانی در سیاست طبخ یکسان و کیفیت مشترک میان زنجیره شعب با محوریت کارخانه مرکزی آغاز به فعالیت نمود. از آنجایی که یکی از مهمترین ویژگی های رستورانهای زنجیره ای ارائه خوراک یکسان میباشد، این مورد دقیقا در غذای ایرانی علا انجام گرفته است و گروه غذایی علا با داشتن کارخانه ای مرکزی در منطقه کوریدوری از شهر تهران ، گامی موثر در این امر برداشته است . حمل تمامی خوراک ها ازکارخانه تا شعب توسط خودروهای مخصوص حمل غذا با رعایت اصول بهداشتی و امنیت غذایی انجام میگردد این شرکت با ایجاد یکی از قویترین زنجیره های تامین غذای ایرانی در مناطق کلیدی اداری ، تجاری و مسکونی با سریعترین سیستم پخش و توزیع باعث افزایش بهره وری این مجموعه گردیده است.
مشترکین غذای ایرانی علا می توانند با مراجعه حضوری به مجموعه شعب ضمن بازدید و امکان سفارش غذا در ظروف یکبار مصرف میتوانند درصورت تمایل سفارش را در ظروف شخصی خود با گارنیش متناسب آن را دریافت نمایند.
شعبات مجموعه غذای ایرانی علا با داشتن منو متنوع از انواع غذاهای ایرانی و سنتی و همچنین داشتن شبکه ارسال سریع غذا در دو شیف کاری ظهر و شب با استفاده از سیستم پاسخگویی مدرن با پرسنلی آموزش دیده آماده دریافت سفارشات و ارسال آن در محل کار و یا درب منزل مشترکین خود می باشد.
همچنین شعبات علا آماده دریافت سفارشات مشترکین به صورت انبوه در کوتاه ترین زمان نیز می باشند.
 

logo-enamad logo-samandehi