فیتساز

فیتساز

نسخه ۱.۰
+۵۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۴۲
مگابایت
حجم

اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که تمام موارد مورد نیاز برای رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل را یک‌‎جا و کامل در خود داشته‌باشد، می‌توانید اپلیکیشن فیتساز را امتحان کنید. 

فیتساز یک اپلیکیشن ورزشی است که به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به مربی و به صورت فردی، در خانه یا باشگاه، تمرین درست و اصولی داشته‌باشید. 

اپلیکیشن فیتساز هر کسی را برای رسیدن به هدف ایده‌آلش از بدنسازی مثل تناسب‌اندام، فیتنس، کاهش وزن، چربی‌سوزی، لاغری، چاقی، مانکن شدن، سیکس ‌پک، شکم شش تکه،  ورزش در خانه، بدنسازی در خانه و یا داشتن مربی برتر یاری می‌کند. 

اپلیکیشن فیتساز بر پایه هوش مصنوعی بسیار دقیق، پس از آنالیز شرایط بدنی افراد، روش‌های تمرینی مشخص و متناسب با فیزیک فرد ارائه خواهدکرد. فیتساز باعث خواهدشد که افراد در هر جایی با به همراه داشتن اپلیکیشن، برای رسیدن به اهداف ورزشی و تناسب اندام خود، بدون نیاز به حضور مربی و یا حتی امکانات و تجهیزات ورزشی کامل، تمرینات ورزشی خود را ادامه دهند. 

همچنین برای بدنسازی بانوان، ورزش بانوان، کاهش وزن بانوان و در کل تناسب اندام بانوان نیز مناسب است.

این تکنولوژی کاهش آسیب بدنی در ورزشکاران را به دنبال خواهدداشت و با توجه به تسهیل دسترسی به اطلاعات و دانش مناسب ورزشی و تغذیه‌ای برای گروه‌های مخاطب زیر کاربرد خواهدداشت:
1- به ورزشکاران مبتدی، ورزشکاران بدون اطلاعات علمی کافی و همچنین افرادی که امکان پرداخت هزینه مربی ورزشی را ندارند، سطح مشخص و استانداردی از آموزش را ارائه می‌دهد. 

2- برای زنان و مادران خانه‌داری که نیاز جدی به بهبود شرایط فیزیکی خود را احساس نموده، اما با توجه به درگیری‌های موجود در خانه، امکان حضور در باشگاه‌های ورزشی را ندارند، فرصت مناسبی ایجاد می‌کند. 

3- برای افرادی که به دلیل شرایط کاری شلوغ، زمان کمی را برای ورزش در اختیار دارند، می‌تواند بسیار مفید باشد. 


در آپدیت‌های بعدی برنامه، منتظر امکانات جدیدتر و کامل‌تری باشید که ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی را برای شما به امری دلچسب و لذت‌بخش تبدیل می‌کند.  

مزایا: 
1- 1200 حرکت ورزشی با ویدئو، گیف و توضیحات کامل
2- مشخص کردن عضله هدف و توضیحات هر حرکت
3- تمام حرکاتی که نیاز به هیچ وسیله ورزشی ندارند
4- تمام حرکات برای تک تک عضلات
5- تمام حرکات با هر نوع وسیله ورزشی

پشتیبانی:‌ 

021-91070328

info@fitsaz.com
 logo-enamad logo-samandehi