504 کلمه ضروری انگلیسی + لایتنر

504 کلمه ضروری انگلیسی + لایتنر

نسخه ۵.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

روشی جدید و بسیار راحت برای آموزش 504 کلمه ضروری زبان انگلیسی
در این روش شما تنها گوش می دهید (اگر به کلمات نگاه نیز بیندازید سرعت آموزش بیشتر می شود و با املاء صحیح آن نیز آشنا می شوید) و به راحتی معنی کلمات انگلیسی را به یاد می سپارید.
در این برنامه هم تلفظ انگلیسی (با هر یک از لهجه های آمریکایی و یا بریتانیایی) و هم معنی فارسی آن ها را با کیفیتی خوب می توانید بشنوید.
علاوه بر آن این برنامه، جعبه لایتنر را نیز طراحی کرده و به این روش آموزش می بینید.


در این برنامه می توانید 54 کلمه از 504 کلمه ضروری زبان انگلیسی را به صورت رایگان یاد بگیرید و در صورت رضایت، نسخه کامل برنامه را به راحتی با استفاده از گزینده «نسخه کامل برنامه» که در صفحه اول برنامه گنجانده شده است، خریداری و استفاده فرمایید.


اغلب برنامه های اندرویدی آموزش زبان انگلیسی از تلفظ های خود اندروید استفاده می کنند (برای راحتی کار و کم حجم بودن برنامه)، اما این تلفظ ها کیفیت خوبی ندارد و مخصوصا برای آموزش توصیه نمی شود.
در برنامه پیش روی شما، تمام تلفظ ها با صدای واقعی و کیفیت عالی تهیه شده و همچنین هر دو تلفظ آمریکایی و بریتانیایی در برنامه گنجانده شده است که به راحتی توسط زبان آموز قابل انتخاب است.


این برنامه طوری طراحی شده است که کاملا مطابق با جعبه لایتنر عمل می کند، یعنی هر روز کلمات هر خانه را به خانه بعدی برده و کلماتی که باید تمرین شود و کلماتی که می توانید مرور کنید را ارائه می دهد.
حتی در صورتی که چند روز و یا مدت طولانی تری کلمه های لایتنر را تمرین نکنید، مشکلی پیش نمی آید و کلمه ها به ترتیب خانه ها را جلو رفته و در خانه های 3، 7، 15 و 31 نگه داشته می شوند تا آن ها را تمرین کنید.


در طراحی این برنامه سعی شده است تا موارد زیر تحصیل شود:
1- ساده و قابل فهم و کار کردن با آن راحت باشد.
2- ساده و زیبا باشد.
3- رنگ ها و جانمایی اجزا طوری باشد که در طولانی مدت آزاردهنده نبوده بلکه آرامش بخش باشد.


به امید اینکه با این برنامه، 504 کلمه ضروری زبان انگلیسی را به آسانی فرا بگیری و با آرزوی سلامتی و موفقیت و آرامش برای شما عزیزان - فرامرزی

logo-enamad logo-samandehi