فال ازدواج و طالع ابجد+ آموزش کامل

فال ازدواج و طالع ابجد+ آموزش کامل

نسخه ۶.۱.۱
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

فال و طالع بینی با تبدیل حروف ابجد به اعداد نزدیکترین فال و طالع  و همجنین اسلامی ترین طالع بینی ها محصوب می شود .


طالع اشخاص و دانستن آینده زندگی با شخص مورد علاقه یکی از ابتدایی ترین کاربردهای حروف ابجد می باشد ولی در عین حال دقیق ترین طاع بینی محصوب می گردد.


ه فال و پیشگویی های متعددی در همه کشورها رواج پیدا کرده که بسیاری از افراد به نوعی بخاطر کشف اتفاقاتی که قرار است در آینده برایشان رقم بخورد به انجام انواع فال و طالع بینی روی می آورند که یکی از این طالع بینی های جالب،طالع بینی با حروف ابجد کبیر می باشد،حروف اَبجَد شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده اند. گاهی از این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود در این مطلب نیز از این حروف برای پیشگویی ازدواج جوانان در آینده و میزان درصد به هم رسیدن زوجین استفاده شده است.


خیلی ها دوست دارند بدانند شیخ بهایی و یا ابو علی سینا چگونه به این همه موفقیت دست پیدا کردند درصورتی که در زمان آنها و بعد ها بودند افرادی با هوش و ذکاوتر از  این دو نفر  ؟!!


جواب در رازهای حروف ابجد هست که این دو فرد به مانند بسیاری از افراد موفق دیگر بلد بودن و از این حروف استفاده کردند .


محاسبات  + آموزش  ( در این برنامه خواهید دانست ) :


ابجد نام طالع کامل شخص طالع ازدواج با محاسبات اعداد ابجدبدانید همسر  آیندیتان دختری هست که دوستش دارید . . .    


 بدانید حال مسافرتان چگونه است ؟!


فرزند تان ...درآمدتان از چه راهی سود بیشتری دارد ؟!


 آموزش فال و طالع ابجد اسم  ، طالع بینی ازدواج ابجد ، متن زیر رو بخونید و ببنید با استفاده از حروف ابجد به چه رازهایی میشه پی برد . !!!!!


 آموزش این نرم افزار در سطح مقدماتی و متوسطه می باشد که با استقبال شما نسخه های بعدی آن درای سطح پشرفته  یک و دو خواهد شد.


 

logo-enamad logo-samandehi