ریاضی یار دبیرستان

ریاضی یار دبیرستان

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

با سلام.......


اپیکیشن ریاضی یار دبیرستان برای اولین بار تنها اپیکیشنی در بازار و یا مارکت های دیگر می باشد که با هدف آسوده تر کردن حل مسائل ریاضی تهیه و در اختیار کاربر قرار داده شده است.


ما در این اپیکیشن با استفاده از بعضی فرمول های تصاعد حسابی و هندسی و بعضی موارد دیگر در ریاضی به حل مسائل رایج در این موضوع میپردازیم.


توضیح هر بخش از نرم افزار به شرح زیر می باشد:


 


 


1-ماشین حساب:در این بخش شما بدون خارج شدن از نرم افزار با ورود به این قسمت می توانید محاسبات 4 عمل اصلی را کاملا سریع و بدون اتلاف وقت انجام دهید.


2-معدل گیر درصدی:در این بخش شما میتوانید با وارد کردن تعداد کل سوالات آزمون های تستی خود به همراه تعداد سوالات صحیح و غلط در صد پاسخ گویی به سوالات آزمون را مشاهده کنید که این قسمت میتواند درصد پاسخ گویی را به همراه داشتن نمره منفی به ازای سوالات غلط و هم بدون آن محاسبه کند. 


3-قضیه حمار برای تشخیص مثلث با سه ضلع:در این بخش با وارد کردن سه اندازه مختلف کوچک یا بزرگ می توانید بفهمید که آیا با این سه اندازه می توان مثلث ساخت یا خیر.(کاربرد بیشتر در مسائل ترکیبی ریاضی و هندسه)


4-پیدا کردن نوع مثلث با اضلاع آن:شما با عبور دادن سه عدد دلخواه از بخش 3 میتوانید با قرار دادن آن ها در این بخش به ترتیب خواسته شده در نرم افزار دریابید که این مثلث چگونه مثلثی می باشد.


+++بعد از این 4 بخش اول مهم ترین و پر کاربرد ترین بخش های این اپ 5 بخش بعدی میباشد که ضمن حل مسئله فرمول مورد استفاده را هم در اختیار کاربر قرار میدهد.


5-پیدا کردن جمله N ام تصاعد هندسی:در این بخش که بسیار پر کار برد می باشد میتوانید با توجه به اطلاعات خواسته شده درون این قسمت هر جمله از تصاعد هندسی را براحتی بدست آورید.


6-پیدا کردن جمله N ام تصاعد حسابی:نحوه کار با آن همانند بخش 5 می باشد.


7-تعداد جملات دنباله حسابی:در این بخش میتوانید با اطلاعات خواسته شده مثلا بین دو جمله دنباله حسابی تعداد جملات را بدست آورید.


8-بدست آوردن مجموع N  جمله تصاعد هندسی:و اما پر کاربرد ترین و مشکل ترین قسمت برای دانش آموزان در تصاعد ها بدست آوردن مجموع جملات آن ها است که در این بخش به را حتی صورت میگیرد.


9-بدست آوردن مجموع N جمله تصاعد حسابی:نحوه کار با آن همانند بخش 8 می باشد.


10-در این بخش میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در ارتباط بگذارید و با دادن 5 ستاره مارا در ادامه این راه و اضافه کردن بخش های بیشتری در این نرم افزار و آپدیت های بیشتر یاری کنید.

logo-enamad logo-samandehi