مَستِر پِن

مَستِر پِن

نسخه ۱.۲۴
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

مَستِرپِن ؛ اپلیکیشنی برای همه سنین ، برای همه سلیقه ها
نه اشتباه نکنید ، این یک اپلیکیشن ساده نیست. مَستِرپِن ، روشی برای بهتر زیستن و دائره المعارفی برای آگاهی علاقه مندان است.دو بخش کلی دارد.
بخش اول

که در آن می توانید با دسترسی به مباحث مختلف ، از راه موفقیت تا تربیت کودکان ، از اصول تجارت ، تا نوشتن یک نامه تجاری ، از آموزش نویسندگی تا تحلیل صد رمان برتر دنیا ، بهره ببرید. همه این موارد در یک اپلیکیشن روی گوشی شما با دسترسی همیشگی و  به صورت رایگان می باشد.
-500 زندگینامه نویسندگان
-بیش از 200 مقاله در زمینه موفقیت،مدیریت و نظم
-بیش از 10 ساعت فیلم های زیر نویس از اساتید برتر جهان
و...

بخش دوم

که در آن دوره های آموزشی مختلف به دو صورت پکیجی و فصلی مهیا شده است شما می توانید بسته به علاقه و نیارتان دانشجوی یک یا چند دوره بسته به علاقه خودتان شوید.دوره هایی شامل:
آموزش نویسندگی،مربیگری زندگی،تولید محتوا،انشانویسی،تبلیغ نویسی و....
این دوره های آموزشی با مبلغ بسیار نازلی قابل دسترس می باشددر مَسترپن چه خبر است؟!

تا حالا دقت کردید که همه ی ما حداقل یکبار هم که شده ، به این فکر افتاده ایم که : " ای کاش یکبار دیگه فرصت زندگی کردن داشتم." . زندگی مجدد ، فرصتی است برای طی کردن راه هایی که آرزویش را داشتیم و کارهای نکرده ای که حسرتشان روی دل ما مانده است. اما در مَستِرپِن به شما یاد خواهیم داد که نیازی به برگشت نیست. هر چه هست ، در همین لحظه اتفاق می افتد و شما شایستگی آن را دارید که به آن برسید. اما چطور؟

در اپلیکیشن مَستِرپِن ، شما چندین سرفصل اساسی دارید.

سرفصل اول : کوچینگ و مهارت های زندگی

همه ما این را خوب میدانیم که تنها راه بهتر زیستن و رسیدن به موفقیت در زندگی ، آگاهی و یادگیری است. اما کسب آگاهی برای ما همیشه هزینه بر است. یا باید وقت زیادی برای رسیدن به آن صرف کنیم یا باید به لحاظ مالی هزینه های بسیاری بپردازیم یا اینکه باید با صرف انرژی بسیار ، تجربه های فراوان کسب کنیم. اما در عصر مدرن ، همیشه یک راه نزدیک تر وجود دارد. شما میتوانید با نصب اپلیکشن مسترپن ، بیش از ده ها مقاله مختلف در مورد روش زندگی صحیح را مشاهده کنید. همچنین میتوانید به سادگی هر چه تمام تر ، با یک کلیک ، بیش از صدها ساعت ویدیوی مختلف در باب داشتن یک زندگی بهتر ببینید و سطح آگاهی خودتان را این بار بدون هیچ هزینه مالی بالا ببرید. اما ویژگی مسترپن ، این است که شما حتی برای یادگیری نیاز به زمان بسیار بالا ندارید و هزینه زمان و انرژی هم نمی پردازید. ما چکیده بهترین مطالب روز را با ساده ترین زبان ممکن برایتان آماده کرده ایم که هر جا و هر زمان می توانید به آن گوش دهید. پس با نصب مسترپن، آگاهی را به خودتان و خانواده ی تان هدیه کنید.

سرفصل دوم : آموزش نویسندگی و کتاب خوانی

هر کدام از ما یک کتاب به دنیا بدهکاریم. داستان زندگی هر کدام از ما ، به شدت شنیدنی است و می تواند تجربه های مختلفی را در اختیار دیگران قرار دهد. ما یکبار زنده ایم و یکبار زندگی کردن ، به تنهایی برای درک معنای زندگی کافی نیست. هر کتاب ماجرای زندگی یک انسان است. و هر زندگی ، یک درس بزرگ برای ما. ما میتوانیم با خواندن صد کتاب ، صد زندگی جدید را تجربه کنیم و حالا شرایطی برایتان فراهم کرده ایم که در کمترین زمان ممکن برترین رمان های جهان را بخوانید ، به تحلیل آن ها نگاه کنید و در زندگی تان از آن بهره بگیرید. همچنین می توانید با آموزش های کاملا رایگان ، کتاب خودتان را بنویسید و چاپ کنید.

سرفصل سوم : قصه خوانی برای کودکان

آموزش صحیح کودکان ، یکی از دغدغه های والدین در هر دوره و زمانه ای است. ما در مسترپن در این زمینه دو فعالیت اصلی کرده ایم. اولین فعالیت ما آموزش والدین در شیوه های تربیت صحیح کودکان است و دومین فعالیت ما آماده ساختن داستان های صوتی و متنی برای کودکان شماست. شما میتوانید هر زمان که خواستید یکی از داستان های مسترپن را برای کودکانتان پخش کنید. داستان هایی که هم آموزنده هستند و هم به آگاهی کودکان شما کمک می کنند. همچنین می توانید بسیاری از آموزش های رایگان مسترپن را در شیوه ی تربیت کودکان مشاهده کنید 80 داستان تصویری تاکنون آماده شده است