اشعار و اعمال شب قدر

اشعار و اعمال شب قدر

نسخه ۱.۲
۱۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۳
مگابایت
حجم

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ

شب قدر برتر از هزار ماه است.

______________________________________________________

ما تمام تلاش خود را برای ساخت نرم افزاری که بتواند با طراحی ساده و متون خوانا به شما در انجام فضایل این شب کمک کند به کار گرفتیم.

این نرم افزار شامل دو بخش می باشد، قسمت اول لیستی از پیامک های ویژه این شبها و قسمت دیگر اعمال و دعاهای مربوط به این شب ها است.

کلیه دعاها و سوره های نام برده شده در این نرم افزار همراه با اعراب گذاری و متون کامل می باشد.این نرم افزار در حال حاضر جدای از اعمال نام برده 11 دعا و سوره مختلف را شامل می شود که از آن ها می توان به :

دعای جوشن کبیر
سوره عنکبوت
سوره دخان
سوره روم
و متن دعای ویژه هر شب اشاره کرد.

کلیه این اعمال بر اساس سه شب 19 و 21 و 23 ام تفکیک شده اند. همین طور یک شمارنده کوچک نیز برای هر شب قرار داده شده تا اگر مایل بودید به شمارش برخی اعمالی که انجام می دهید بپردازید.

شاید از نقاط قوت این نرم افزار تلاش برای ایجاد محیطی باشد که شما بتوانید حتی با گوشی همراه خود تجربه خوبی در خواندن متون داشته باشید. استفاده از فونت و سایر مناسب از مواردی است که به آن توجه شده است.

همین طور نرم افزار دو مد مختلف شب و روز ( پس زمینه تیره یا روشن ) را برای داشتن بهترین تجربه خواندن در اختیار شما قرار داده است.

در بخش پیامک ها نیز حدود 100 پیامک با دو موضوع "شب قدر" و "شهادت حضرت علی (علیه السلام) " گنجانده شده است که می توانید آنها را به اشتراک نیز بگذارید.

ما امیدواریم تا همه بتوانند از فضیلت های این شب عزیز بهره مند بشوند.

التماس دعا :)

logo-enamad logo-samandehi