چی بپوشم؟!

چی بپوشم؟!

نسخه ۳
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۶
مگابایت
حجم

چی بپوشم؟!!:
مدتهاست که جای خالی نرم افزاری احساس می شود که بتواند خریداران لباس را در پیدا کردن لباسی که دارای مشخصات مد نظر آنها می باشد، یاری نماید. نرم افزار «چی بپوشم؟!!» این امکان را برای خریداران فراهم می نماید تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن لباسی با مشخصات مد نظر خود را جستجو نمایند و در صورت لزوم از طریق همین نرم افزار ثبت سفارش نمایند.


 بانوان محترم میتوانند از طریق این نرم افزار لباس های مجلسی که مبالغ هنگفتی بابت آن صرف نموده اند ولی دیگر مورد استفاده قرار نمیدهند را در معرض فروش گذاشته تا دیگران بتوانند  با پرداخت بهای کمتر آنها را خریداری نمایند.


از طرف  دیگر فروشندگان لباس همیشه به دنبال راهی برای گسترش بازار و  افزایش تعداد مشتریان خود می باشند. بنابراین نرم افزار «چی بپوشم؟!!»  این امکان را برای فروشندگان لباس فراهم می کند تا کالای خود را در سطح شهر خود و حتی در سطح کشور، در معرض فروش قرار داده و به سفارشاتی که خریداران از طریق نرم افزار «چی بپوشم؟!!» ارسال کرده اند، رسیدگی نمایند.


 


تولیدکنندگان و فروشندگان عزیز میتوانند با قرار دادن محصولات خود در این نرم افزار، محصولات خود را در بازاری بزگتر از شهر و محله خود ارائه دهند.


 


این نرم افزار میتواند به ان دسته از دوستان که قصد خرید لباس مجلسی، مانتو، کیف، کفش و ... را دارند و می خواهند بهترین انتخاب را داشته باشند کمک شایانی نماید. همچنین دوستان می توانند محصول مورد نظر خود را با روش های مختلف و در شهر های مختلف جستجو نمایند.


همچنین دوستان عزیز میتوانند برای مدیریت آگهی های خود به سایت www.chibp.ir مراجعه نمایند.


امید واریم این نرم افزار بتواند هموطنان عزیز را در خرید و فروش پوشاک یاری نماید.


 


 

logo-enamad logo-samandehi