باید دید

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۲۹٫۹ مگابایت
نسخه 2.0

توضیح

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
چرا سفر می کنیم؟
خوب یکی از دلیل های مسافرت رفتن اینه که سفر به شما این امکان را می دهد که کمی فشارهای روحی و جسمی را از خود دور کنید. با کشور یا شهر جدیدی آشنا بشین. ممکن است مسافرت اضطراب و استرس هم داشته باشد، به خصوص اگر سفر شما همراه با گردش و بازدید از جاهای دیدنی باشد. اما استرس سفر یک استرس مثبت است و مثل اضطراب شما از کار زیاد یا زندگی روزمره نیست. كاهش فشار و استرس روحی همیشه به سلامتی شما کمک خواهد کرد.

پنجاه جای ایران که باید در طول زندگی خود ببینید، اولین برنامه از مجموعه نرم افزارهای بایددید است کهتولید و به کمک کافه بازار به علاقمندان ارائه می کنیم.

در این مجموعه از بین جاذبه های گردشگری ایران سربلند، مواردی را به شما معرفی کردیم که احتمالا نام آنها را کمتر شنیدید و حتما نرفتید یا کمتر رفتید. انتظار معرفی سی و سه پل و تخت جمشید را نداشته باشید، اسامی ای را خواهید دید که تاکنون اسمشان را هم نشنیده اید. از این جاذبه ها برایتان تصویر گذاشتیم، شرحی از ویژگی های جاذبه برایتان نقل کردیم و آدرس و روش سفر کردن به آنجا را آورده ایم.

همچنین به کمک آژانس خدمات مسافرتی دالاهو یک چالش هم برای شما طراحی کردیم.
به پنج نفر اولی که عکس خودشون را در 21 محل از 40 محل معرفی شده در این نرم افزار برای ما به آدرس info@bayaddid.ir ارسال کنند یک عدد کارت هدیه استفاده از خدمات گردشگری آژانس دالاهو به ارزش پنجاه هزار تومان تقدیم خواهیم کرد.

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید این نرم افزار، نسخه دمو آن را دریافت کنید تا مطمئن باشید از خرید خود راضی خواهید بود، در نسخه دمو، شما به اطلاعات شش نقطه جذاب از مجموع چهل نسخه دسترسی دارید، لطفا اگر برنامه را پسندیدید نسخه کامل را خریداری کنید تا به تیم ما در تهیه نسخ کامل تر این برنامه و دیگر برنامه های این مجموعه یاری کنید.
از ویژگی های این برنامه
امکان جستجو بر اساس نام استان، مکان، شهر و ...
تفکیک مکان ها بر اساس دسته بندی تاریخی و طبیعی
نشانی و روش دسترسی به مناطق گردشگری
دستبه بندی جاذبه های مربوط به هر استان

تغییرات آخرین نسخه

اضافه شدن 10 جاذبه گرشگری
تغییر فید صفحات
اضافه شدن استان به لیست باچی حال می کنی
رفع باگ ها

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه