ایوند | Evand - برگزارکننده

ایوند | Evand - برگزارکننده

نسخه ۱.۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

همیشه آمار بلیت ها و شرکت کنندگان رویداد خود را همراه داشته باشید!

برگزارکنندگان رویداد می توانند با استفاده از این اپلیکیشن، بلیت شرکت کنندگان رویداد خود را اسکن کرده و آن ها را پذیرش نمایند.

به این ترتیب فرآیند پذیرش شرکت کنندگان در کمترین زمان و با دقیق ترین آمار انجام می شود.
 

●  ایوند ابزاری مدرن برای برگزارکنندگان، مرجعی کامل برای شرکت‌کنندگان

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

اگر با ما در این مورد موافق‌اید که برگزاری همایش می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند یا حتی کسب‌وکاری جداگانه باشد، می‌توانید ابزارهای ایوند برای برگزاری و بازاریابی رویداد را امتحان کنید.

اطلاعات مربوط به همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار که برگزار می‌کنید را به راحتی در ایوند در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مهمانانی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌اند، محتوا تولید کنید و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید و اداره کنید.

به چندین هزار برگزارکننده‌ی دیگر بپیوندید و یکی از رویدادهای موفق در حوزه‌های تکنولوژی، کارآفرینی، فرهنگی هنری، گردش‌گری، مدیریت، کسب‌وکار، علمی مهندسی، خیریه، مذهبی، پزشکی، مالی، توسعه فردی، تحصیلی، ورزشی، سرگرمی و علوم انسانی باشید.

اگر برگزارکننده نیستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی‌تان را قوی‌تر کنید، یاد بگیرید، پیش‌رفت کنید و...

لیست بزرگ و متنوع از رویدادهای موجود در ایوند، به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی به دنبال علایق‌تان بروید و در هر رویدادی که می‌خواهید ثبت نام کنید.

چه برگزارکننده‌ی رویداد باشید و چه بخواهید در یکی از رویدادهای متنوعی شرکت کنید که از خدمات ایوند استفاده می‌کنند، شما عضوی از خانواده‌ی بزرگ ایوندی‌ها هستید و نظرتان برای ما مهم است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و انتقال نظرتان، با ما تماس بگیرید.

 

● تماس با ما
مهمترین عضو تیم ما شما هستید! دوست داریم پیشنهادات و انتقادات شما را بشنویم. حتما با ما در تماس باشید.

ارتباط مستقیم با پشتیبانی ۰۲۱-۴۴۹۶۰۷۹۴
ارتباط مستقیم با بخش بازاریابی ۰۲۱-۴۴۹۶۶۵۷۶
ارتباط مستقیم با بخش فروش ۰۲۱-۴۴۰۱۷۱۴۶

logo-enamad logo-samandehi