تقویت زبان با 200 داستان

تقویت زبان با 200 داستان

نسخه ۱.۲۰۰
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

✪رضایت 100درصدی خریداران این اپلیکیشن اتفاقی نیست!✪


هزاران کلمه به همراه قواعد زبان را در قالب داستان های کوتاه و جذاب یاد بگیرید.


تقویت زبان انگلیسی با آسان ترین و جذاب ترین روش ممکن
----------------

داستان های این برنامه در سطح ها و دسته های مختلف زیر طبقه بندی شده اند:

I : High Scholl Reading
II : Introductory Steps to Understandig
III : Elementary Steps to Understandig
IV : Intermediate Steps to Understandig
V : Advanced Steps to Understandig
VI : Fact and Figures
VII : Funny Stories
VIII: TOEFL Basic Reading

----------------
خیلی از دوستان هستند که به زبان علاقه فراوانی دارند تا حدودی هم معنی کلمات را میدانند اما دایره لغاتشان باز هم بسیار ضعیف است. این روزها برنامه های زیادی در این باب منتشر شده اما بازم برا خیلیها خسته کنندس مثلا اگر معنی کلمه ای رو بلد نیستید باید آن را در یک دیکشنری بنویسید و بعد دکمه ترجمه را بزنید که این واقعا یه جورایی خسته کنندست اما این بار ما با روشی کاملا متفاوت ظاهر شدیم :)
در این برنامه ای که ما برای شما عزیزان آماده کردیم دیگر نیازی به نوشتن متن نیست بلکه خیلی راحت می توانید معنی بیش از هزار کلمه را فقط با لمس کلمه مورد نظر ببینید که این کار دیگر نیازی به تایپ کردن ندارد خیلی راحت می توانید داستانهایی که براتون آماده کردیم رو بخوانید و ازآن لذت ببرید .


این برنامه را جوری طراحی کردیم که همه افراد چه تازه واردها و چه حرفه ای ها بتوانند لذت کافی رو از خوندن این داستانها ببرند، علاوه بر لذت خواندن داستان ها، معنی بیش از هزار کلمه پرکاربرد را برای همیشه بخاطر خواهید سپرد.


نیازی نیست شما کاملا حرفه ای یا نیمه حرفه ای باشید بلکه هر کلمه ای که معنی آن را نمیدانید فقط با لمس کردن ، معنی فارسی آن را در بالای کلمه خواهید دید.داستانها واقعا کوتاه ، جذاب و دوست داشتنی هستند جوری که از خواندن آنها احساس خستگی نخواهید کرد.

logo-enamad logo-samandehi