آموزش زبان انگلیسی هیرو

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۶٫۳ مگابایت
نسخه 2.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

*** توجه: توجه: قبل نصب حتما بخونید : این برنامه بصورت پرداخت درون برنامه ای هست و قسمتی رایگان و بقیه با پرداخت براتون باز میشه و به هیچ وجه کامل رایگان نیست و اگه هرگونه مشکلی دارید با این قضیه لطفا دانلود نکنید و بعدا نظر بد نذارید که چرا همش رایگان نیست***


روش شگفت انگیز یادگیری و حفظ متداول ترین جملات و لغات انگلیسی


اپلیکیشن آموزش زبان هیرو رایج ترین و مهمترین جملات و کلمات انگلیسی را در قالب بیش از ۱۲۰۰ عبارت به صورت طبقه بندی های کاربردی درآورده تا در کمترین زمان و با بالاترین بازده آنها را به خاطر بسپارید.


دسته بندی ها به گونه ایست که  تثبیت جملات و لغات را برای مغز بسیار بسیار ساده تر میکند و باعث میشود که به مرور خیلی کمتری احتیاج داشته باشید.


همچنین با توجه به این دسته بندی های مختلف شما هر زمانی به هر کدام نیاز داشته باشید میتوانید سریعا به آن دسترسی پیدا کنید و مهمترین لغات و عبارات در آن موضوع در اختیار شما خواهد بود.


طراحی و بهره گیری از منوها ؛کلیپ آرت ها و انیمیشن های بسیار زیبا رابط کاربری و گرافیک برنامه را در سطح بالایی قرار داده است؛ همچنین تلفظ به دو لحجه آمریکایی و بریتانیایی ؛قابلیت ستاره دار کردن عبارات در صورت یادگیری آنها و مشاهده لغات ستاره دار بصورت کلی در صفحه اول وهمچنین بصورت موضوعی در هر دسته بندی؛ تنظیم سایز عبارات و امکان غیرفعال کردن تلفظ خودکار هنگام باز شدن معنی و انتخاب زبان اولیه عبارات از جمله امکانات این برنامه میباشد.شما میتوانید در قسمت تنظیمات ،زبان پیشفرض عبارات را تغییر داده و قبل از مشاهده معنی ، معادل و معنی آن را به فارسی یا انگلیسی حدس بزنید و با مرور لغات به هر دو صورت یعنی مشاهده فارسی یا انگلیسی اولیه آنها به تسلط بیشتر برسید.

تغییرات آخرین نسخه

رفع یک باگ جزیی روی برخی گوشی ها

دسترسی‌ها

  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • com.englishforpersian.manesht.hiroo.permission.C2D_MESSAGE
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

کافه دولوپرز: معرفی آموزش زبان انگلیسی هیرو

برنامه های زیادی برای یادگیری انگلیسی به وجود آمده که به شیوه های مختلفی مانند آموزش از طریق فیلم ،صوت ،آهنگهای انگلیسی و یا بهره گیری از راههای بسیار رایج مانند ۵۰۴ لغت ،۱۱۰۰ لغت و یا مجموعه های معروف زبان سعی دارند کاربران را در جهت یادگیری زبان یاری کنند. آموزش زبان هیرو شیوه آموزشی خود را بر مبنای تفکیک و جداسازی موضوعات مختلف بنا کرده تا درک و قابلیت یادگیری و حفظ کردن به بالاترین سطح خود برسد.