امضا
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۳
مگابایت
حجمامضا - بستر هویت هوشمند

اپلیکیشن امضا یک بستر چند منظوره و توزیع شده برای هویت هوشمند دیجیتال و راهکار ایمن محافظت از حساب های شخصی برای مصرف کنندگان است.

امضا به شما کمک می کند با افزودن یک لایه امنیتی بیشتر ، از حساب خود در مقابل هکرها و خرابکاران محافظت کنید.

استفاده از خدمات یک بار رمز  OTP ، ورود دو مرحله ای ، پیام های کنترل شده و احراز های طبقه بندی شده ، به شما احساس امنیت بیشتر خواهد داد. چرا امضا  ؟

-   پشتیبان گیری در ابرهای ایمن:

آیا دستگاه خود را گم کرده اید و از همه حساب های خود قفل شده اید؟ بستر امضا از پشتیبان گیری رمزگذاری شده با ابر ایمن استفاده می کند ، بنابراین دیگر هرگز دسترسی به  توکن ها و رمز های خود را از دست نخواهید داد. ما از جدیدترین الگوریتم رمزنگاری برای محافظت از اطلاعات شما استفاده می کنیم.

-  همگام سازی چند دستگاهی:

آیا با تعویض موبایل دوباره کدهای QR خود را اسکن می کنید تا آنها را به تبلت و تلفن هوشمند خود اضافه کنید؟ با امضا می توانید به سادگی دستگاه های مختلف را به حساب خود اضافه کنید و همه توکن ها شما به طور خودکار همگام سازی می شوند.

-  آفلاین:

هنوز منتظر رسیدن پیامک هستید؟ آیا مرتباً مسافرت می کنید و دسترسی به شبکه اینترنت و آنتن خط تلفن خود را از دست می دهید؟ اپلیکیشن امضا ،  توکن های شما را بصورت آفلاین بر روی دستگاه اندروید شما تولید می کند ، از این طریق می توانید حتی در حالت بدون سیم کارت و اینترنت ، به طور ایمن تأیید کنید. 

logo-enamad logo-samandehi