نوای بازرگانی

نوای بازرگانی

نسخه ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

سامانه نوای بازرگانی با هدف نشر پیام های صوتی و تصویری در بستر تلفن همراه، بدون دخالت اپراتورهای تلفن همراه و با مشارکت توسعه دهندگان  نرم افزارهای ایرانی و غیرایرانی بازارهای تلفن همراه طراحی گردیده است.


تمامی افرادی که در سرتاسر جهان تجربه حداقل یک بار استفاده از تلفن های ثابت و همراه را داشته اند به خوبی می دانند که در هنگام برقراری تماس، پیش از پاسخ طرف مقابل، ممکن است با آواهای مختلفی از جمله صدای بوق، تلفن گویا، آوای انتظار، اعلام در دسترس نبودن مشترک و ... مواجه گردند. سامانه نوای بازرگانی با بهره مندی از این عادت رفتاری کاربران، امکانی فراهم می سازد تا در زمان انتظار برای شنیدن پاسخ طرف مقابل، یک نوای کوتاه مشابه آوای انتظار اپراتورهای تلفن همراه پخش گردد.


با پایان هر تماس، یک پیام تصویری  به صورت پاپ آپ روی صفحه نمایش گوشی مشترک نقش می بندد که بیانگر میزان امتیاز مشترک، تبلیغ گرافیکی یا ویدئویی آوای شنیده شده، نحوه غیرفعالسازی سامانه در صورت عدم تمایل به همراهی و می باشد.


باعنایت به این مهم که در فضای جاری تبلیغات در بستر تلفن همراه، امکان پخش تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی تنها در زمان  استفاده کاربران از نرم افزار مورد نظر میسر می باشد، لذا عملاً زمان و تعداد دفعات پخش تبلیغات در هر نرم افزار کاملاً محدود و وابسته به میزان استفاده کاربر از نرم افزار می باشد.


در این میان ذکر این نکته خالی از لطف نیست هنگامی که کاربر، وقت خود را صرف استفاده از نرم افزار مورد علاقه می نماید، این بازه زمانی برای وی مختص بهره مندی از نرم افزار می باشد و پخش نابهنگام تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی، به نارضایتی و احساس ناخوشایند مزاحمت برای او می انجامد. این اتفاق سبب می گردد که کاربر با وجود تمام حس خوبی که به نرم افزار مورد نظر دارد، به دلیل مزاحمت های حین انجام کار، نسبت به حذف آن از گوشی تلفن همراه خود اقدام نماید.


در این راستا، سامانه نوای بازرگانی با هدف اعتلای فضای تبلیغات و کسب و کار در حوزه تلفن همراه، کاهش نارضایتی های کاربران و همچنین ارتقای تعاملات و مشارکت نام های بزرگ تجاری، طراحی گردیده است.


به جهت افزایش رضایت مندی مخاطبان، پخش تبلیغات در فواصل زمانی حداقل 30 دقیقه  بین تماس ها، صورت خواهد پذیرفت.


جهت استفاده بهینه، لطفاً پس از نصب، یک بار اینترنت تلفن همراه خود را خاموش و روشن نمائید. نوای بازرگانی 24 ساعت پس از نصب فعال خواهد شد. 

logo-enamad logo-samandehi