اعلام کار

اعلام کار

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

می خوام سفارش کار بدم

کولرتان خراب است و نیاز به تعمیرکار دارید ؟ یا برق منزلتان مشکل دارد ؟ یا شایدقصد بازسازی قسمتی از ساختمانتان را دارید و تکنسین ساختمانی و تاسیساتی ، لوله کش و رنگ کار و نظافتچی نیاز دارید ؟ ممکن است جهت انجام کاری در شهری دیگر نیاز به یک آشنا داشته باشید. ممکن است بخواهید متونی را تایپ یا ترجمه کنید یا نیاز به مشاوره حقوقی ، مالی دارید ، سوال بهتر اینکه ” هرکاری که داری در اعلام کار ، اعلام کن ” همه این کارها براحتی  توسط ” اعلام کار ” قابل انجام است .

نگران هزینه های انجام کار هستید ؟ نگران نباشید ، در اعلام کار هزینه انجام کار را خود شما بسته به بودجه ایی که در نظر دارید تعیین می کنید .

پس از ثبت سفارش کار و تعیین بود جه ایی که شما در نظر گرفته اید ،  پیشنهادهای زیادی برای شما ارسال میشود .شما می توانید پیشنهادها را با هم مقایسه نمائید ،  و در نهایت یکی از پیشنهادها را بپذیرید یا جهت دریافت پیشنهادهای بیشتر منتظر بمانید .

می خوام کار انجام بدم

آیا شما دارای مهارت فنی ، صنعتی ، حرفه ایی ، حقوقی، مالی و … هستید ؟ آیا صاحب کسب و کار حرفه ای هستید ؟ آیا جویای کارید یا در پی افزایش ظرفیت های کاری و شغلی هستید و درآمدهای خود هستید ؟

” اعلام کار ” بهترین فرصت برای جویندگان کار و نیز برای افرادی است که می خواهند از مهارت و ظرفیت های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده نمایند .

باسپاس از شمانظرات کاربران

میناب
۱۳۹۹/۱۰/۰۵
عالیه
مریم
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
خیلی وقتها دستیابی به اهدافمون به خاطر نداشتن شغل موردعلاقه مونه.همون شغل که شاید خیلی جاها باشه و ما خبر نداشته باشیم.بسیار عالی و کاربردی
زیرقیمت
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
واقعا عالی . تخصصی کار
123456
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
بسیار عالی و جامع
هادی
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
بسیار عالی
zahra
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
این برنامه بسیار بسیار عالیه حرف نداره
moradi
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
عالی است بسیا ر من مثل این برنامه توی جهان ندیدم
فرهاد
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
عالی، جامع، کاربردی، ساده، پیشنهاد می کنم این برنامه رو امتحانش کنین، برنامه خوبیه.
حسین
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
عالی بود واقعا دمتون گرم
روشنا
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
برنامه ی خوبیه .👌
محمدمسیح
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
عالی بود
بهرام
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
عالیه
ویدا والکی
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
سلام بر دست اندرکاران محترم بازار کار چنین سایتی بسیار مورد لزوم هست . امیدوارم که مراجعین و سفارش دهندگان رو بروز بیشتر و متنوع تر شوند