Shahrzad

Shahrzad

Version 1.2.0
Free
In-app Purchases
20
K
Active installs
Puzzle
Category
97
MB
Size

Shahrzad
Start your journey in the magical land of one thousand and one night. Travel to ancient cities, discover the treasures and decorate your home. Company Alibaba and explore exquisite scenes and embark across seven seas with Sinbad.

Shahrzad is a hidden object game with six challenging mini games. There are ten cities and sixty levels are waiting for you. 

Won the best music award from Tehran game festival
Candidate for best cultural game from Tehran game festival

In Media

Shahrzad

Shahrzad review by Digiato

ماجراجویی در افسانه‌ها کهن - شهرزاد زیر ذره بین

بازی شهرزاد به نوعی روایت‌گر ادبیات و تمدن کهن ایرانی است. در این میان از چهره‌های معروف قصه‌های هزار و یک شب شهرزاد، مانند سندباد بحری، قارون بازرگان و ... برای شخصیت پردازی داستان بازی استفاده شده است. تیم پرآوازه مدریک افتخار انتشار این بازی ارزشمند را داشته‌اند. مدریک این بار با یک بازی کاملا متفاوت پا به میدان گذاشته است. سوای ماجرای داستانی بازی، شهرزاد از گرافیک فوق‌العاده زیبا و خیره‌کننده‌ای برخوردار است. گیم‌پلی ماجرایی و معمایی بازی، حس و حال جالبی به شما القا می‌کند. به طوری که خود را در یک بی زمانی و بی مکانی خواهید یافت! جایی که متعلق به همه ماست! هزارتویی از ماجراهای جور واجور افسانه‌ای!. اگر می‌خواهید با بازی شهرزاد آشنا شوید ذره بین را در ادامه همراهی نمایید.

بازی شهرزاد، سفری پرماجرا در دل قصه های خاطره انگیر

در بین مردم همه کشورها داستان هایی وجود دارد که از گذشته ها تا امروز، سینه به سینه نقل شده است. بسیاری از این قصه ها به صورت فیلم یا بازی های رایانه ای درآمده اند. بازی شهرزاد که در ادامه با آن آشنا میشوید، شما را به سفری پر ماجرا و رمزآلود در دل قصه های خاطره انگیز میبرد. در نقد و بررسی این بازی اندرویدی با ما همراه باشید.

بررسی بازی موبایلی شهرزاد، شهرزاد قصه‌گو روی گوشی‌های موبایل

بازی ایرانی و موبایلی شهرزاد، یکی از بازی‌های جدید و موفق ایرانی‌است که به واسطه وجود المان‌های آشنا برای ایرانیان، به خوبی از پس مهم‌ترین وظیفه خود یعنی سرگرم کردن مخاطبانش برآمده است. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بازی شهرزاد بپردازیم. با عصرارتباط همراه باشید. بازی شهرزاد با اینکه خلاقیت چندانی را درخود نمی‌بیند، اما با المان‌های آشنا و ایده‌گیری از داستانی خوب، توانسته‌است تا مخاطبان ایرانی بسیاری را مجذوب خود کند. این بازی با ترکیب چندین سبک متفاوت با یکدیگر، بهره‌بردن از داستانی غنی به نام هزارویک شب و با جزئی نگری‌های بسیار خوب خود، یک تجربه‌ی فراتر از استانداردهای بازی‌های ایرانی را در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.

Sharzade Mobile Game

Shahrzad review

logo-enamad logo-samandehi