شهرزاد

نصب‌های فعال ۱۰۰٬۰۰۰+
حجم ۹۶٫۶ مگابایت
نسخه 1.2.0
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

با شهرزاد در دنیای جادویی هزار و یک شب همراه شو...


به شهرهای باستانی سفر کن،  گنج‌های کهن را بیاب و خانه خود را با گنجینه‌ها تزیین کن. در این سفر همراه علی بابا شو و به جنگل زمردین سفر کن و با سنباد به سفر هفت دریا برو.

در این بازی باید اشیای پنهان در تصویر را بیابید، پازل‌ها را حل کنید و با کسب مهارت به شهر‌های جدید سفر کنید و گنج‌های جدیدی را به خانه بیاورید. در این بازی ده شهر و شصت مرحله بازی‌های متنوع در انتظار شماست. 

- برنده بهترین موسیقی از جشنواره بازی‌های تهران
- کاندیدای بهترین بازی فرهنگی از جشنواره بازی‌های تهران

تغییرات آخرین نسخه

- تصحیح متن منو
- حل مشکل منوی بارگذاری اولیه
+ دریافت انرژی از طریق مشاهده تبلیغ

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • کنترل لرزش
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

بازی شهرزاد، سفری پرماجرا در دل قصه های خاطره انگیر

در بین مردم همه کشورها داستان هایی وجود دارد که از گذشته ها تا امروز، سینه به سینه نقل شده است. بسیاری از این قصه ها به صورت فیلم یا بازی های رایانه ای درآمده اند. بازی شهرزاد که در ادامه با آن آشنا میشوید، شما را به سفری پر ماجرا و رمزآلود در دل قصه های خاطره انگیز میبرد. در نقد و بررسی این بازی اندرویدی با ما همراه باشید.

بازی شهرزاد؛ حافظه دیداری خود را به چالش بکشید

شهرزاد بازی‌ای است که نه تنها می توان ساعت ها با آن سرگرم شد، بلکه می توان به وسیله آن حافظه دیداری خود را نیز تقویت کرد و به چالش کشید. این بازی با طراحی گرافیک بسیار خوب و گویش و موسیقی بسیار شنیدنی، قطعا ارزش امتحان کردن را دارد.

ماجراجویی در افسانه‌ها کهن - شهرزاد زیر ذره بین

بازی شهرزاد به نوعی روایت‌گر ادبیات و تمدن کهن ایرانی است. در این میان از چهره‌های معروف قصه‌های هزار و یک شب شهرزاد، مانند سندباد بحری، قارون بازرگان و ... برای شخصیت پردازی داستان بازی استفاده شده است. تیم پرآوازه مدریک افتخار انتشار این بازی ارزشمند را داشته‌اند. مدریک این بار با یک بازی کاملا متفاوت پا به میدان گذاشته است. سوای ماجرای داستانی بازی، شهرزاد از گرافیک فوق‌العاده زیبا و خیره‌کننده‌ای برخوردار است. گیم‌پلی ماجرایی و معمایی بازی، حس و حال جالبی به شما القا می‌کند. به طوری که خود را در یک بی زمانی و بی مکانی خواهید یافت! جایی که متعلق به همه ماست! هزارتویی از ماجراهای جور واجور افسانه‌ای!. اگر می‌خواهید با بازی شهرزاد آشنا شوید ذره بین را در ادامه همراهی نمایید.

بررسی بازی شهرزاد؛ داستان هزار و یک شب

ایده «ترکیب چند سبک مختلف» همان قدر که جذاب است می تواند خیلی هم ریسک پذیر باشد. روی بعضی بازی ها مثل کلش رویال جواب می دهد و در برخی عناوین همانند Stickman Surfer یا لوتی وار 2 به مهمترین عامل در شکست بازی تبدیل می شود. در واقع اینکه بدانید ایده های چه سبک هایی را ترکیب کنید تنها ابتدای راه بوده و بخش مهم تر مربوط به این است که چگونه آن ها را همانند جورچین در قسمت های درستش قرار دهید. شهرزاد یکی از معدود بازی های ایرانی است که توانسته این اصول را رعایت کند.