دنیای جزیره
+۵۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

سوپر مارکت آنلاین در رشت

با توجه به مشغله‌ی افراد، شلوغی، ترافیک شهری و از آنجایی که زمان، درآمد و کاهش هزینه اهمیت زیادی در زندگی افراد پیدا کرده، بسیاری از ما با مسئله‌ی زمان و هزینه برای تهیه کالای مصرفی مواجه هستیم.


شرکت پیشگامان طرح دنیای جزیره، برای از میان برداشتن مشکلات ،پیشگام شده و هدف ما از ایجاد هایپرمارکت مجازی جزیره این است که بتوانیم محیطی ساده و امن با شرایطی آسان و قابل دسترس برای تمام اقشار جامعه بوجود بیاوریم، تا همه اعضای خانواده برای تهیه‌ی محصولات مورد نیاز خود با کاهش هزینه ها، در کنار هم و در محیطی صمیمی، خریدی با رضایت و لذت بخش داشته باشند.جزیره انجام کارها را تسهیل بخشیده و شما دچار درگیری‌های بیهوده‌ در تهیه کالا نیستید چرا که شما می‌توانید با در دست داشتن اپلیکیشن جزیره، به جای خرید از فروشگاه ها و بازار، از تخفیفات و قیمتی مناسب باحمل ونقل رایگان برخوردار شوید.


اما هدف والای ما این است که هر شخصی بتواند صاحب هایپر مارکت مجازی جزیره خود شود و با در اختیار گذاشتن اپلیکیشین جزیره به اطرافیان، از خرید خود و دیگران، و هر نوع سودی که از طریق جزیره بدست می آید، سهیم گردد .


دنیای جزیره ، آینده‌ای فراتر از تصورنظرات کاربران

محمدرضا
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
سلام به همه دوستان پیشنهاد میکنم ازاین برنامه استفاده کنید من که راضی بودم.وبه همه دوستان پیشنهاد میدم که بیشترخریدهاشون روازاینجا انجام دهند.
elif
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
نمی تونم وارد برنامه بشم .می نویسه اینترنت قطعه .در حالیکه اینترنت گوشی فعاله
مجید
۱۳۹۹/۰۳/۲۹
دوستان هواستون باشه رو فاکتور اضافه میکشن همیشه جنس ها و فاکتور و چک کنید دو بار از ما اضافه گرفتن ما و همه آشناهامون دیگه ازشون خرید نمیکنم
شراره
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
صداقتشون واقعا قابل تحسینه سرعت برنامه هم یه مقدار بهتر شده، امیدوارم بهتر از ایم بشه
s.t
۱۳۹۸/۱۱/۰۹
از اینکه واسه مشتری ارزش قائل میشین و برای جایگزینی محصول باهاش هماهنگ میکنین خبلی عالیه ,ممنون
ابوالفضل
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
عالی
سامان
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
عالی ممنون همیشه پیگیر مشتری و اخلاق خوب
s.M
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
برنامه خوبیه ولی خیلی بده که نمیشه کمتر از ۷۰ تومان خرید کرد
علی
۱۳۹۹/۰۴/۲۷
کلا رساندن کالا به مشتری برای شما هیچ ارزشی ندارد. چقدر بی تفاوت هستید، مدیرتون بودم با شما کار نمیکردم. 4 ساعت در ارسال کالا تاخیر داشتد
Mohammad Javad
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
متریال برنامه به روز نیست. لطفاً اینترفیس برنامه رو عوض کنید یا بهترش کنید.
مرتضوی
۱۳۹۸/۱۱/۰۹
ممنون از صداقت و پشتیبانی عالیتون
sara
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
افتضاح
king
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
نرم افزار دچار مشکل شده است.