دینگ | Dinnng درخواست خودرو آنلاین

دینگ | Dinnng درخواست خودرو آنلاین

نسخه ۱.۸
+۲۰
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن دینگ ؛ سامانه ی آنلاین درخواست خودرو

این روز ها بازار سرویس های آنلاین درخواست خودرو برای سفر های درون شهری بسیار داغ است . تا جایی که تعداد زیادی از این سرویس ها با مرور زمان به بازار ارائه می شوند اما تعداد کمی از آن ها این فرصت را پیدا می کنند تا در کنار سرویس های قدرتمندی که از سال های گذشته شروع به فعالیت کرده اند خودی نشان دهند . در میان این سرویس ها سرویس دینگ که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است به واسطه ی امکانات خوب و متنوع و البته بستر مناسبی که برای سرویس خود فراهم کرده است توانسته است تا در این بازار جایی را برای خود باز کند.....

مقایسه اپلیکیشن اسنپ و دینگ: از کدام یک سرویس بگیریم؟

سال ۱۳۹۳ شاید یکی از سال‌های به یاد ماندنی برای فضای اینترنت و کسب و کارهای مجازی در کشور باشد که این کسب و کارها وارد یک چالش بزرگ شدند و تحول عظیمی را در این حیطه کاری ایجاد نمودند. در این سال “اسنپ” توانست شروع فعالیت خود را در تهران جشن بگیرد و با همه سختی‌های موجود در این راه، وارد کسب و کاری شد که به جرات سخت‌ترین موضوعی بود که می‌توانستیم ارتباط آن را با اینترنت حلاجی کنیم!

بررسی اپلیکیشن دینگ؛ لوکس و خاص تاکسی بگیرید!

دینگ یکی دیگر از اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین خودرو و تاکسی در کشورمان است که چندی پیش با حضور افراد مشهوری مانند علی دایی آغاز رسمی کار خودش را اعلام کرد و با توجه به تبلیغات گسترده‌ای که در سطح شهر تهران و همچنین شهرستان‌های استان تهران، توانسته در مدت کوتاه فعالیت خود، کاربران زیادی را جذب کرده و به رقیبی جدی برای اسنپ و تپسی تبدیل شود.

logo-enamad logo-samandehi