مخفی کردن برنامه از منوی گوشی

مخفی کردن برنامه از منوی گوشی

نسخه ۱.۰.۷
۲۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۳
مگابایت
حجم


بالاخره مشکل اسم و نام برنامه در ورژن جدید حل شد و شما دوستان عزیز می توانید آیکون برنامه را مخفی و توسط افزونه ماشین حساب به برنامه متصل شوید و دیگر نام و ظاهر برنامه باعث جلب توجه کسی نخواهد شد . کافیه افزونه را از لینک زیر دریافت کرده و "نسخه جدید" برنامه مخفی ساز را نصب کنید ...


برای دانلود افزونه کلیک کنید امیدوارم از این آپدیت کارآمد خوشتون بیاد . تا گوشی خود را روت نکردید اقدام به خرید نکنید لطفا تضیحات را تا انتها بخوانید و بعد اقدام به خرید کنید تا مجبور نشید به اشتباه نظر منفی به برنامه بدهید . گوشی شما باید روت (ROOT) باشد .(فقط داشتن برنامه سوپر یوزر دلیل بر روت بودن گوشی نیست . )


برنامه کاملا تست شده و اگر گوشی شما دسترسی روت داشته باشد به خوبی کار خواهد کرد . لطفا توجه کنید . لطفا برنامه سوپر یوزر مخصوص روت و خود برنامه مخفی ساز را مخفی نکنید وگرنه باعث خرابی برنامه میشود . "در صورت مخفی کردن برنامه روت یا خود مخفی ساز به ما ایمیل بزنید" توجه مهم : گوشی شما باید روت (root) باشد ! این برنامه نیاز به دسترسی ROOT دارد وگرنه برنامه را مخفی نمی کند! اگر گوشیتون روت نیست لطفا برنامه را خریداری نکنید . اگر هم دوست دارید گوشی خود را روت کنید مدل گوشی و ورژن اندروید گوشی خود را به ما ایمیل بزنید تا آموزش ارسال شود .


اگر می خواهید مطلع شوید دستگاه خود روت می باشد از منوی سمت راست مارکت بازار قسمت تنظیمات را انتخاب کرده و تیک نصب خودکار را بزنید . اگر گوشیتون روت نباشد متوجه می شوید . روت چیست ؟ مخفی کردن شبکه های اجتماعی ، گالری ، تنظیمات ، دفتر تلفن و هر برنامه ای که دلتان می خواهد رو از دید بقیه و از منوی برنامه ها مخفی کنید! موبایلتون رو بدون قفل صفحه رها کنید و اجازه بدید همه توش سرک بکشن! با مخفی ساز، پیام ها و چت هاتون رو همیشه داشته باشین ! شماره افراد خاص رو راحت ذخیره کنین ! این برنامه شما رو کاملا مخفی خواهد کرد و بسیار این مورد به کار شما خواهد آمد وقتی نمی خواهید مواقعی که به اینترنت متصل هستید دوستان شما متوجه حضور شما در برنامه های اجتماعی و از این قبیل شوند . پس در این مورد دیگر نیازی به مخفی سازهای اختصاصی ندارید ! فضولا هم نمیتونن گالری و دیگر برنامه های شخصیتون رو ببینن ! حتی برنامه رو از قسمت تنظیمات هم مخفی کنید اگر کسی از گوشی هم سر در بیاورد نمی تواند آن را باز کند !


ویژگی خوب مخفی ساز در مقایسه با برنامه های مشابه اینه که برنامه ها رو به کلی از دید مخفی میکنه و دیگه نیازی به قفل کردن جداگانه ی برنامه ها نیست. قابلیت های مخفی ساز برنامه


• تعیین رمز به وسیله کیبورد ( حروف و اعداد )


• سه پوسته متفاوت و زیبا


• مخفی سازی و خارج کردن از حالت مخفی فقط با یک کلیک


نکته 1 : اگر می خواهید برنامه های سیستمی را مخفی کنید توجه داشته باشید که بعد از خارج کردن از حالت مخفی اگر آیکون برنامه در منوی گوشی ظاهر نشد یک بار گوشی را ریستارت کنید . در حالت عادی این اتفاق نخواهد افتاد ولی این موضوع را بدونید بهتره تا به مشکل خاصی بر نخورید . (برنامه های سیستمی از داخل برنامه مخفی ساز در لیست جداگانه ای می باشد ، مثلا گالری ، دوربین ، تنظیمات ، دفتر تلفن از جمله برنامه های سیستمی گوشی می باشند )


نکته 2 : وقتی برنامه مخفی باشد نوتیفیکیشن داده نخواهد شد . یعنی اگر برنامه شبکه اجتماعی یا برنامه های از این قبیل را مخفی کنید پیام دوستان شما وقتی به دستتان می رسد که به برنامه وارد شوید . مثلا وقتی در این برنامه ها به شما مسیجی ارسال شود برای دوستتون دلیور نخواهد شد ( برنامه را کاملا غیر فعال خواهد کرد و بسیار این مورد به کار شما خواهد آمد وقتی نمی خواهید مواقعی که به اینترنت متصل هستید دوستان شما متوجه حضور شما شوند . پس در این مورد دیگر نیازی به مخفی سازهای اختصاصی ندارید )


نکته 3 : برنامه بسیار هوشمند می باشد . اگر برنامه رو کسی از روی گوشی پاک کند برنامه های مخفی شده مخفی خواهند ماند و پاک یا ظاهر نخواهند شد . پس کافیه برنامه مخفی ساز را مجدد نصب کنید و به برنامه های مخفی شده دسترسی پیدا کنید . ( نگران از دست رفتن برنامه های مخفی شده نباشید )logo-enamad logo-samandehi