بپرسیم : نظر بده و برنده باش!

بپرسیم : نظر بده و برنده باش!

نسخه ۱.۹.۱۳
۲
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۶
مگابایت
حجم

نظر بده، امتیاز بگیر و برنده جوایز باش!

هر هفته با نظرسنجی های جدید برنده شو

با جواب دادن به نظرسنجی های هفتگی بپرسیم برنده جوایز هیجان انگیز شوید یا شارژ سیمکارت و یا معادل نقدی و اعتباری امتیازات خود را دریافت کنید.

بپرسیم چیست؟

بپرسیم سرویسی است که یک سری سوال در قالب نظرسنجی از شما خواهد پرسید و شما با پاسخ دادن به اون‌ها، به ما کمک می‌کنید تا نظر جامعه رو در مورد یک موضوع یا محصول منعکس کنیم و شما هم  به خاطر همکاری با ما امتیاز دریافت می‌کنید.

در جوامع پیشرفته روزانه صدها نظرسنجی انجام می‌شه تا با بررسی علایق و سبک زندگی جامعه، نظر جامعه را در مورد هر موضوعی مشخص بشه و با این اطلاعات می‌شه به پیشرفت یک جامعه کمک شایانی کرد.

با امتیازات بپرسیم چیکار میشه کرد؟

با امتیازات کسب شده خودتون می توانید کارهای هیجان انگیز زیادی انجام بدید! توی قرعه کشی های جذاب بپرسیم شرکت کنید و برنده جوایزی همچون تلفن همراه، اپل واچ، سکه طلا، تور مسافرتی،وجه نقد شوید یا اینکه معادل امتیاز خودتون رو به صورت نقدی و اعتباری مثل شارژ موبایل یا کوپن تخفیف فروشگاه ها و محصولات رو دریافت کنید! یا اینکه در امور خیرخواهانه همکاری کنید.

در بپرسیم همیشه پیشنهادات متنوع و جذابی برای جوایز و تبدیل امتیاز شما وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد امتیازها و نحوه تبدیل آن داخل اپلیکیشن و وبسایت و کانال تلگرام توضیح داده شده.

علاوه بر این با دعوت هر کدوم از دوستاتون ۲ امتیاز به شما و دوستتون هدیه داده خواهد شد که به افزایش امتیازاتتون کمک خواهد کرد.

چجوری شرکت کنیم؟

برای شرکت در این نظرسنجی‌ها اپلیکیشن بپرسیم رو روی گوشیتون دریافت کنید و به سادگی عضو خانواده بزرگ بپرسیم شوید.

همچنین برای اجرای برنامه نیازمند گوگل پلی سرویس هستید که در اغلب تلفن های همراه به صورت پیش فرض نصب شده است.

بپرسیم نتایج بررسی‌ها رو به صورت عمومی در وبلاگش منتشر می‌کنه تا همه در جریان باشن.

با بپرسیم جامعه‌ی بهتری را رقم بزنیم.

در رسانه‌ها

از نظرات سازنده تا جوایز ارزنده؛ نگاهی به اپلیکیشن بپرسیم

بعضی نظرسنجی ها به خاطر زمانی که پایشان می گذارید، از شما با پاداش واقعی تقدیر می کنند و پاسخ هایتان را به طور هدفمند برای پیشبرد یک تحقیق یا کاری موثر در جامعه به کار می برند. در اپلیکیشن بپرسیم که امروز بررسی می کنیم، با این جنس از نظرسنجی ها مواجه هستید.

بپرسیم: جواب بده، جایزه بگیر

بپرسیم یک سرویس اجتماعی است که با پرسیدن سوالاتی در قالب نظرسنجی و جمع‌آوری دیدگاه‌های کاربران، به مردم کمک می‌کند تا به کیفیت بالاتری از رفاه دست پیدا کنند؛ شما هم با پاسخگویی به سوالات و دعوت دوستان به برنامه، موفق به کسب امتیاز می‌شوید و می‌توانید معادل آن مبلغ نقدی دریافت و علاوه بر کسب درآمد، در قرعه‌کشی جوایز متنوع نیز شرکت کنید.

نقد و بررسی بپرسیم

اکنون در عصری زندگی میکنیم که ارتباط بین مردم در همه جوامع بشری، حرف اول را در آن میزند و خوشبختانه با وجود تکنولوژی هایی مانند اینترنت و انواع اپلیکیشن های کاربردی، ارتباطات در اکثر نقاط دنیا به راحتی شکل میگیرد. از این روابط به منظور انجام فعالیت های مختلف استفاده میشود که نظرسنجی یکی از مفیدترین آنها به شمار می آید چون نتایج حاصل از آن میتواند تحولات و پیشرفت های بزرگی را در یک جامعه به وجود آورد. اپلیکیشنی که در ادامه و تحت عنوان “بپرسیم” به شما معرفی میکنیم، به همین منظور تولید شده است. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi