خبر فوری

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۱٫۶ مگابایت
نسخه 2.4

توضیح

 


در دنیای امروز سرعت در ارتباطات و اطلاع‌رسانی حرف اول را می‌زند. همه‌ی افراد به‌دنبال مصرف مداوم اطلاعات و اخبار روز هستند. اما حجم عظیم اخبار و اطلاعاتی که هر روز در دنیای وب فارسی تولید می‌شود آن‌قدر زیاد است که دنبال کردن آن‌ها تقریبا برای هیچ فردی میسر نیست. مشکل دیگر این است که حجم بسیاری از این محتوای تولید شده، توضیحات و تفسیرها و حواشی اخبار است.


نکته‌ی بسیار مهم دیگر این‌که در میان حجم عظیم اخبار روزمره، تنها چند خبر معدود، خبر روز کشور و جهان هستند که از قضا دارای ماهیت فوری هستند: یعنی مطالعه‌ی آن‌ها به‌عنوان یک "خبر داغ" برای مخاطب علاقه‌مند به اخبار، ارزشی در حد طلا دارد؛ هر چند اغلب این اخبار زمانی در خبرگزاری‌ها منتشر می‌شوند که دیگر "خبر داغ" محسوب نمی‌شوند!


استودیو محتوا و اپلیکیشن دوات برای رفع این مشکل اپلیکیشن خبر فوری را طراحی کرده است که با کمک آن شما می‌توانید:


• به سرتیتر مهم‌ترین اخبار فوری ایران و جهان که توسط تیم خبری زبده‌ی ما دست‌چین شده‌اند دسترسی داشته‌ باشید و جزو اولین افرادی باشید که در جریان "اخبار فوری" قرار می‌گیرید!


• اخبار فوری را در یک اپلیکیشن با طراحی بسیار زیبا و مبتنی بر آخرین تکنیک‌های برنامه‌نویسی روز به‌سرعت و راحتی مرور کنید! • با انتخاب موضوعات اخبار مورد علاقه‌ی خود از طریق بخش دسته‌بندی‌ها، بدون نیاز به ثبت‌نام یا تنظمیات خاصی، تنها اخبار فوری مرتبط با موضوعات خبری مورد علاقه‌ی خود را مشاهده کنید؛


• با تنظیم زمان‌بندی دریافت پوش‌نوتیفیکیشن، از به‌روزرسانی اخبار اپلیکیشن در قسمت نوتیفیکیشن گوشی اندرویدی خود باخبر شوید؛


• اخبار مهم را در تمامی شبکه‌های اجتماعی از جمله شبکه‌های تلگرام و وایبر با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و آشنایان خود به‌اشتراک بگذارید.


 

تغییرات آخرین نسخه

بهینه سازی جزیی 

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

با اپلیکیشن خبر فوری زود‌تر از بقیه اخبار را دریافت کنید

هر روزه حجم عظیمی از اخبار و اطلاعات در حال تبادل هستند که دنبال کردن همه آن بر هیچ فردی میسر نیست؛ گروه دوات برای رفع این مشکل دست به طراحی اپلیکیشنی همه جانبه زده و نام آن را خبر فوری نهاده‌ است. اپلیکیشن خبر فوری خبرهای روز ایران و جهان در موضوعات ورزشی، سیاسی، اقتصادی و ... را از خبرگذاری‌های معتبر دریافت و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.