اطلاعات دارو و سلامت دارونما

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۶٫۴ مگابایت
نسخه 2.0

توضیح


"با سوال بسیار از استفاده کنندگان از این اپلیکیشن لازم دانستیم تاکید موکد کنیم این نرم افزار، دقیقا همان بانک اصلی سایت بزرگ دارونما است که دارونما نیز در چندین سایت دانشگاه های پزشکی کشور به عنوان رفرنس در سایتشان معرفی شده است . بانک دارونما با نظارت چندین پزشک داروساز و متخصص طی 4 سال جمع آوری و نهایی گردیده است و تایید بسیاری از پزشکان داروساز را در طی این سالها با خود داشته است "
--------------------------------------------------------
با استقبال از سایت دارونما (darunama.com) و درخواست بسیاری از کاربران برای ارایه نسخه آفلاین بر روی موبایل اطلاعات دارونما، اولین نسخه از این اپلیکیشن تقدیم شما میگردد .این نرم افزار با ظاهری زیبا و در خور کاربران بازار با دو امکان اصلی ارائه گردیده است :


 بخش اول) اطلاعات دارویی دارونما که بیشتر از دوهزار نام دارو به همراه اطلاعات کامل آنها از قبیل گروه دارویی تداخل دارویی ، موارد مصرف ، شکل مصرف، شکل دارو و ... در این بخش قرار دارد . شما میتوانید در نام داروها جستجو نمایید و یا با گروهبندی الفبایی یا گروهبندی دارویی داروی مورد نظر خود را بیابید . در زمان سرچ برای راحتی و سهولت بیشتر به کاراکتر های ورودی کاربر نزدیکترن آیتم ها به کاراکتر های کاربر برای جستجوی سریعتر پیشنهاد داده میشود.


 بخش دوم) شامل اخبار و مقالات پزشکی و سلامت دارونماست که در این نرم افزار به پیش از 1000 مقاله میرسد. در این بانک با امکان جستجو در مقالات و نیز رویت لیست کامل مقالات امکان مطالعه مقالات را خواهید داشت . در صورت کوچک بودن سایز برای مطالعه امکان بزرگنمایی قلم نوشتاری نیز به کاربران داده شده است .
شما در این بخش آرشیوی جامع و ارزشمند از مقالات بسیاری در زمینه های سلامت، زیبایی، بهداشت و غیره دارید همچون دایره المعارف کاملی با امکان جستجو نیاز شما رو به بسیاری از اطلاعات سلامت پوشش خواهد داد.برای هر دو بخش یعنی داروها و اخبار امکان دسترسی به آخرین آیتم های رویت شده خود را خواهید داشت و نیز در هر دوبخش امکان انتخاب کردن مقاله یا داروی مورد نظری برای مطالعه بیشتر را خواهید داشت(دارو یا مقالات منتخب) .
اگر هر پیشنهادی یا انتقادی داشتید لطفا با ایمیل مشخص شده در ارتباط بگذارید . مطمین باشید در کمترین زمان ممکن ترتیب اثر داده خواهد شد .

امید داریم که این نرم افزار بتواند به سلامت شما و عزیزانتان کمک کرده و مفید واقع شود .

--------------
منابع دارونــما
منابع اطلاعات دارویی دارونما از سال 91 تا کنون تکمیل و نهایی شده است. غالب منابع اطلاعات دارویی دارونما سایت های اطلاعاتی مرجعی همچون RXlist.com و drugs.com و کتاب مرجع مارتین دیل بوده است .
ازین روی بابهره گیری ازین منابع و بومی سازی و درج تدریجی آن در دارونما، دارونما توانسته به یکی از بهترین منابع فارسی آنلاین دارویی تبدیل گردد.

منابع مقالات و اخبار دارونما از دو مرجع منابع فارسی و ترجمه منابع لاتین گردآوری شده است . منابع خبری و مقالات دارونما عبارت اند از:
www.bbc.com/news/health
www.cnn.com/health
www.medicalnewstoday.com
www.salamatnews.com
www.jamejamonline.ir
www.seemorgh.com/health
www.hamshahrionline.ir/service/Health
.در ضمن منابع تمامی اخبار فارسی ذکر شده در دارونما در پایان آن ذکر گردیده است
--------------
دیگر نرم افزار های دارونما
اپلیکیشن یادآور مصرف داروی دارونما
http://cafebazaar.ir/app/com.darunama.reminder/?l=fa


 


5052660