داربستان

داربستان

نسخه ۱.۲.۴
۱۰
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۳
مگابایت
حجم

داربستان نیازمندی های صنعت ساختمان و داربست سراسر کشور


از طریق نسخه جدید داربستان می توانید سفارش نصب داربست دهید ، قیمت بگیرید ، درخواست همکاری دهید و یا نیروی متخصص مورد نیاز شرکت خود را تامین کنید.


حمایت از مشتری


یکی از کمبود های حوزه داربست نبود مرجعی مناسب بود که ما از ابتدا تا به امروز تلاش کریم تا مرجع خوب و مفیدی در این حوزه باشیم . ما هم اکنون در شهرهای تهران ، کرج ، قزوین ، یزد و مشهد خدمات ارائه میدهیم و به زودی در سراسر کشور گسترش خواهیم داد. از آنجا که یکی از اهداف مهم ما رضایت مندی مشتری می باشد ما با شرکت هایی در حوزه داربست کار میکنیم که اولاً مجوزهای لازم را داشته باشند و ثانیاً اقدامات و نکات ایمنی در این حوزه را به همراه کیفیت مناسب اجرا کنند . مشتریان می توانند با مشاهده اطلاعات لازم شرکت ها اعم از مجوز ، بیمه ، قیمت و نمونه کارهای آنها نسبت به انتخاب آنها برای اجرای پروژه خود اقدام کنند.


معرفی کارگران و استادکاران آماده به کار


پیدا کردن شغل مناسب و شرکت معتبر همیشه دغدغه نیروی های کارآمد و متخصص است . داربستان با بهره گیری از شرکت ها و تولید کنندگان معتبر در این حوزه سعی دارد تا کارگران و استادکاران متخصص را به این شرکت ها معرفی کند . ما در نسخه جدید اپلیکیشن داربستان این امکان را فراهم کردیم تا کارگران و استادکارن درخواست خود را برای ما ارسال کنند تا ما آن را در معرض نمایش شرکت های این حوزه قرار دهیم .


تامین نیروی کار برای شرکت ها


شرکت ها می توانند از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن داربستان درخواست تامین نیروی مورد نیاز خود را ارسال کنند تا نیروهای متخصص و کارآمد این حوزه را در سراسر کشور به آنها معرفی کنیم. همه این درخواست ها از طریق صفحه درخواست های داربستان قابل مشاهده است.


استعلام قیمت ها


یکی از اقدامات جدید ما اعلام قیمت های به روز تولیدات در حوزه داربست است کاربران می توانند از طریق منوی سریع به قیمت لوله داربستی ، لوازم داربستی ، داربست متحرک و قیمت خدمات داربست دسترسی پیدا کنند .


سفارش آنلاین خدمات


همانطور که می دانید قیمت در خدمات را نمیتوان به صورت ثابت مشخص کرد زیرا فاکتورهای مختلفی در قیمت خدمات نقش بازی می کنند به همین منظور ما بخشی را در وبسایت و اپلیکیشن داربستان تدارک دیدیم تا مشتریان بتوانند تخمین درستی از قیمت خدمات به خود را دریافت کنند برای این کار از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن در بخش سفارش آنلاین یا سفارش درخواست "تخمین قیمت کار شما " را انتخاب می کنند و اطلاعات پایه از پروژه از قبیل نوع پروژه (ساختمانی،برج و یا صنعتی) و طول و عرض ابعاد آن را برای ما ارسال میکنند کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما هستند و با تماس با شما قیمت خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند و در صورت تمایل می توانید در ادامه کار سفارش انجام کار را بدهید.


شبکه های اجتماعی داربستان


فعالیت ما در شبکه های اجتماعی گسترده است کانال ما در آپارات تا به حال بیش 16 هزار بازدید داشته است که ما فیلم های آموزشی مفیدی در حوزه صنعت ساختمان و داربست در آنجا قرار می دهیم . علاوه بر آن کانال تلگرام ، اینستاگرام و در دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داریم که کاربران محترم می توانند با دنبال کردن از مطالب مفیدی که در آنها می گذاریم استفاده کنند.


وبسایت : www.darbastan.com


داربستان ، رونق کسب و کارتان

logo-enamad logo-samandehi