بازی جهان جیبی

بازی جهان جیبی

نسخهٔ ۲.۰.۵
۳۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
کودک
دسته‌بندی
۵۳ مگابایت
حجم
بازی جهان جیبی

بازی جهان جیبی

Credo Soft
نسخهٔ ۲.۰.۵
۳۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
کودک
دسته‌بندی
۵۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

*بهترین بازی بخش آموزشی Mobile App Awards (آوریل 2017)


جهان جیبی یه بازی هیجان انگیز و باحاله که علاوه بر این که سرگرمتون میکنه باعث میشه کلی اطلاعات عمومیتون بالا بره ...


پازل های جهان جیبی طوری طراحی شده اند که با حرکت دادن کره زمین و انتخاب گزینه های مناسب در بخش های مختلف کشورها ، پرچم ها ، پایتنخت ها و اطلاعات عمومی به شکلی آسان و جذاب شما را با محیط بازی درگیر میکند و در این حین باعث بالا رفتن دانش جغرافیایی شما و کودکتان میشود.


*دوست دارید شکل کشورها و  جای همه کشورا رو کره زمین رو یاد بگیرید؟


*دوست دارید با پایتخت کشور ها آشنا بشید؟


*پرچم جیبوتی رو تاحالا دیدید؟


*نماد و مکان های دیدنی کشور ها رو میدونید؟  


*دوست دارید دنبال موجود دوست داشتنی به اسم اوچی بگردید و پیداش کنید؟


*دوست دارید سرعت عملتون رو با مردم سراسر دنیا مقایسه کنید؟


کافیه کره زمین و بچرخونید کشورا و پرچما رو سر جاشون بذارین و با هوش خودتون اوچی رو به مقصد برسونید. این بازی مناسب همه ی کساییه که عاشق جغرافی هستن یا میخوان عاشق جغرافی بشن...


قسمت های مختلف بازی


* کشورها: لینخن اشتاین در اروپا و ازبکستان در آسیا تنها کشورهایی در جهان هستند که محصور در خشکی می باشند! این دو کشور به طور کامل در میان کشورهای دیگر قرار گرفته اند به شکلی که هیچ دریایی متصل نیستند. آیا میتوانید تکه های پازل این دو کشور و دیگر کشورهای جهان را در مکان صحیحشان قرار دهید؟


*پایتخت ها: شهر کویت پایتخت کشور کویت است و شهر لوکزامبورگ پایتخت کشور لوکزامبورگ. اما بقیه پایتخت ها به این آسانی نیستند، در این قسمت دانش خودتان را در رابطه با پایتخت های کشورهای مختلف جهان بالا ببرید، فکر می کنید کدام قاره را بهتر می شناسید؟


*پرچم ها: آیا می دانستید پرچم ها نیز داری خانواده هستند! برای مثال خانواده های پن-ایرانی و یا خانواده میراندا و... که معمولا پرچم های هر خانواده با یکدیگر شباهت های زیادی دارند. در این قسمت با پرچم های کشورهای مختلف بیشتر آشنا شوید.


* مکان های دیدنی: جهان دارای مکان های دیدنی و تاریخی بسیاری است. از معابد زیگورات در عراق گرفته تا دیوار بزرگ چین. آیا می توانید این مکان ها را در کشورهای درستشان قرار دهید و پازل را کامل کنید؟


*اوچی را پیدا کن: اوچی یک موجود خیالی است که از سیاره ای دیگر به زمین آمده تا در مورد تمدن بشری و سیاره ما اطلاعات جدیدی کسب کند. متاسفانه اوچی گم شده است اما شما با استفاده از اطلاعات فرهنگی خود و دانشی که از کشورهای مختلف جهان دارید باید گزینه های موجود را یکی یکی حذف کنید و اوچی را پیدا کنید.

نظرات کاربران - ۱۸ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۰/۰۲/۰۳
اصلا باز نمیشه
امید
امید
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
این بازی برای من اجرا نمیشه من بابت پولی که دادم راضی نیستم
CAAVAN
CAAVAN
۱۳۹۶/۱۱/۲۷
خوب نیست