Baby and Child First Aid

Baby and Child First Aid

نسخه ۲.۵.۱
۱۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

یک مجموعه کامل آموزش کمک‌های اولیه و شرایط اورژانس به زبان انگلیسی به صورت کاملا رایگان!
حاوی بیش از ۱۷ دسته بندی شرایط ارژانس مختلف و سوالاتی که ممکن است برای هریک از ما پیش آید به همراه فیلم‌های آموزشی همه در یک برنامه با رابط کاربری زیبا بر روی دستگاه اندرویدی شما!

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

نقد و بررسی Baby & Child First Aid

هر فردی مستلزم فراگیری کمک‌های اولیه است تا در مواقع بحرانی قادر به نجات جان خود و اطرافیانش باشد. با توجه به این که کمک‌های اولیه در کودکان متفاوت از بزرگسالان است، قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن راهکارهای نجات خردسالان را نیز بیاموزید. این برنامه با نام Baby & Child First Aid از طریق مارکت‌های اپ استور و کافه بازار در دسترس قرار می‌گیرد.

10 اپلیکیشن برتر پزشکی اندروید

این اپلیکیشن یک صلیب سرخ رسمی برای کودکان و نوزادان است. First Aid شامل ویدئوهای مفید، توصیه‌های آسان و حتی دارای یک بخش برای آزمون گرفتن است، که همه این امکانات به صورت رایگان ارائه شده است. به عنوان یک پدر یا مادر، شما نیازمند آموزش مهارت‌ها و یادگیری اطلاعاتی برای شرایط اضطراری هستید تا خودتان را برای آن لحظات حساس و مهم آماده کرده و دانش خود را بسنجید. پس اگر شما دارای فرزندی هستید یا شغل‌تان به گونه‌ای است که از کودکان مراقبت می‌کنید، ضروری است که از این اپلیکیشن استفاده نمایید.

logo-enamad logo-samandehi