آیین دانشجویی

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۳٫۷ مگابایت
نسخه 1.0.3

توضیح

دانشجوي عزیز، مقدم شما را به دانشگاه فردوسي مشهد گرامي می‌داریم.
تحصيل علم در مجاورت حرم مطهر امام رضا عليه¬السلام توفیق بزرگی است. ايمان داريم كه تلاش و نيروي جواني شما، به همراه تهذيب نفس مي¬تواند آينده¬اي درخشان را براي شما و جامعه ايران تضمين کند. ايران عزيز با ياري خداوند و توان شما آينده¬سازان بر قله توانايي معنوي و مادي خواهد ايستاد.
دانشگاه فردوسي مشهد، به¬عنوان يكي از دانشگاه¬های بزرگ و معتبر كشور، این آمادگي را دارد که تمام امكانات و توان خود را در اختيار رشد و پیشرفت توانمندي¬هاي علمي، اجتماعي و فرهنگي شما قرار دهد. در اين دانشگاه، جمعي از برترين دانشمندان ايران، آماده آموزش و نيز همراهي شما در امر پژوهش هستند. مطمین هستيم كه اين فرصت را غنیمت می¬شمارید و از لحظه¬لحظه اين چهار سال، بهترين استفاده را می¬کنید.
علاوه بر فعاليت در حوزه علمي، نبايد از رشد توانمندي¬هاي فرهنگي و اجتماعي و نيز جسماني غافل شد. مجموعه بزرگي از تشكل¬هاي داوطلبانه دانشجويي (از قبيل نشريات دانشجويي، انجمن¬هاي علمي دانشجويي، كانون¬هاي فرهنگي-هنري، بسيج و تشكل¬هاي اسلامي) در اين دانشگاه وجود دارد كه در طول ساليان گذشته افتخارات زيادي آفريده¬اند. حضور در اين تشكل¬هاي داوطلبانه، شما را براي حضور مؤثر در عرصه جامعه، بعد از دانش¬آموختگی آماده مي¬كند.
اين مجموعه براي آشنايي شما با بخش¬هاي دانشگاه در حوزه¬هاي دانشجويي، فرهنگي و اجتماعي تهيه شده است. مطالعه دقيق آن مي¬تواند راه¬گشاي بسياري از سؤالات و ابهامات شما در این زمینه¬ها باشد و امكانات دانشگاه در اين حوزه¬ها را به شما معرفي كند.
 

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت