ترکیب تصاویر (قاب عکس گروهی)

ترکیب تصاویر (قاب عکس گروهی)

نسخه ۱_w۱۲
۱۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۶
مگابایت
حجم

☀ بسم الله الرحمن الرحیم ☀


ترکیب تصاویر یکی از برنامه‌های قدرتمند ویرایش تصویر و ایجاد کلاژهای زیبا از طریق گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط گروه برنامه نویسی ایرانیان منتشر شده است. با نصب این برنامه قادر خواهید بود تصاویر و عکسهای مورد علاقه خود را به بهترین شکل با یکدیگر ترکیب نموده و آثار بدیعی خلق کنید. و  در صورت علاقه در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. در کنار موارد یاد شده باید به وجود انواع فیلترهای متعدد هم اشاره کنیم که به تصاویر شما رنگ و حال دیگری بخشیده و معمولیترین عکسهای شما را به تصاویری حرفه ای تبدیل خواهد کرد. 
چنانچه از علاقه‌مندان به ویرایش عکس و ایجاد آثار خلاقانه و زیبا هستید، پیشنهاد میکنیم حتما این اپلیکیشن رایگان و البته محبوب را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نموده و از قابلیتهای آن لذت ببرید.

ویژگیهای برنامه ترکیب تصاویر :
 وجود بیش از 80 طرح و چینش متنوع و زیبا
 تغییر آسان رنگ حاشیه‌ها، پس زمینه و الگوهای تصاویر (Pattern)
 چرخش و تغییر سایز آسان با استفاده از ژست
 دارا بودن ابزارهای مهم ویرایش تصویر
 رابط کاربری ساده و کاربردی
 وجود فیلترهای متنوع 
 امکان به اشتراک گذاری مستقیم تصاویر از داخل برنامه در شبکه های اجتماعی


 


 


کلمات کلیدی : قاب عکس چند نفره ؛ ترکیب چند عکس ؛ قاب عکس چند تیکه ؛ گذاشتن چند عکس کنار هم ؛ قاب عکس چندتایی ؛ برنامه ترکیب چند عکس ؛ ادغام عکس ترکیب تصاویر ؛ ترکیب چند عکس با قاب ؛ ترکیب عکس ها ؛ کلاژ عکسها ؛ ویراتیش و ادیت عکسها ؛ چرخش و برش عکس ها ؛‌ فیلترهای رنگی ؛ سیبیل بزار ؛ ریش بزار ؛ میکاپ صورت ؛ تفییر چهره ؛ فونت فارسی ؛ اشکال مختلف ؛ قاب عکس ؛

logo-enamad logo-samandehi